Turquaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turquaz

Kuruluş : 08.08.08 20.08

AnasayfabayramLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Istatistikler
Toplam 94 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Learned

Kullanıcılarımız toplam 9490 mesaj attılar bunda 1928 konu
En son konular
» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
Neydi İçimdeki Karanlığın Adı Icon_minitimeC.tesi 30 Tem. - 0:38 tarafından Misafir

» Obeptoppy
Neydi İçimdeki Karanlığın Adı Icon_minitimeCuma 29 Tem. - 11:21 tarafından Misafir

» psikolojk durumunuz nedir?
Neydi İçimdeki Karanlığın Adı Icon_minitimePaz 3 Ocak - 1:23 tarafından 3MO3

» Ayrılık ne kadar yakın?
Neydi İçimdeki Karanlığın Adı Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:56 tarafından Learned

» Bir balodasın forumdan kimleri dansa kaldırırdın ?
Neydi İçimdeki Karanlığın Adı Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:50 tarafından Learned

» SELAMMMM
Neydi İçimdeki Karanlığın Adı Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:20 tarafından Learned

» ~ UnutuLmuş muydum ?.
Neydi İçimdeki Karanlığın Adı Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:33 tarafından KaRa MeLeK

» ademi bu forumdan kim soguttuysa kim sinrlendirdiyse o kişi ademi geri döndürsün
Neydi İçimdeki Karanlığın Adı Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:30 tarafından KaRa MeLeK

» Melekler Bile Aglarmıs Günün Birinde...
Neydi İçimdeki Karanlığın Adı Icon_minitimeCuma 12 Ara. - 21:56 tarafından focusw7

Neydi İçimdeki Karanlığın Adı

5 posters
YazarMesaj
htyCé
Moderatör
Moderatör
htyCé

Kadın
Takma isim : htyCéSu (:

Neydi İçimdeki Karanlığın Adı Empty
MesajKonu: Neydi İçimdeki Karanlığın Adı   Neydi İçimdeki Karanlığın Adı Icon_minitimeSalı 11 Kas. - 13:44

Neydi içimdeki karanlığın adı? Her zaman içimde bir yerlerde siz görmeseniz de… İçim kararıyor… Özenle yaptığım tek şey sonumu hazırlamak…

İçimdeki karanlığı büyütüyorum herkesten gizleyerek… Uzaklaşsanız da benden, dokunmasanız da içimdeki karanlığa anlamalısınız beni, içimdekileri. Karanlık… Gittikçe büyüyorlar içimde ve ben dur diyemeyecek kadar yorgunum onlara… Katlanamıyorum size anlamıyor musunuz? Hiçbir şey sandığınız kadar kolay değil hem de hiçbir şey…

Açtığınız boşluğu saklamak için kendimden, daha büyüğünü yaratıyorum içimde… Ne alaycı biriyim aslında nede acımasız… Sadece anlıyorum çoğu şeyi hatta sizin anlamadıklarınızı bile… Bu yüzden belki de yaptıklarım, yapacaklarım

Her şeyin kurtuluşu açık aslında… Kimse yokken uçmak… Her şeyin sonu hayatın, acının, benim… Karanlık beni çağırıyor içine… Tutunacak dallarımı çoktan kırdınız… Gidiyorum… Gökyüzünde her şey farklı… Her şeyin sonu geliyor benimde…

Neydi içimdeki karanlığın adı? Ölüm mü? …
<<BERNA>>
Admine
Admine
<<BERNA>>

Kadın

MesajKonu: Geri: Neydi İçimdeki Karanlığın Adı   Neydi İçimdeki Karanlığın Adı Icon_minitimeSalı 18 Kas. - 10:17

güzel...
gzm*
Lady Mod
Lady Mod
gzm*

Kadın

MesajKonu: Geri: Neydi İçimdeki Karanlığın Adı   Neydi İçimdeki Karanlığın Adı Icon_minitimeSalı 18 Kas. - 15:39

emeğine sağLık ..
ArseniQ
Moderatör
Moderatör
ArseniQ

Erkek
Takma isim : AhMeT

MesajKonu: Geri: Neydi İçimdeki Karanlığın Adı   Neydi İçimdeki Karanlığın Adı Icon_minitimeSalı 18 Kas. - 15:52

emeğine sağLık .. aJkım..
http://tr.netlog.com/JiLeTh
iRoniCa
Üye
Üye
iRoniCa

Kadın
Takma isim : Homiie* ..

MesajKonu: Geri: Neydi İçimdeki Karanlığın Adı   Neydi İçimdeki Karanlığın Adı Icon_minitimePerş. 20 Kas. - 19:58

emeğine sağlık Smile

Neydi İçimdeki Karanlığın Adı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-