Turquaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turquaz

Kuruluş : 08.08.08 20.08

AnasayfabayramLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Istatistikler
Toplam 94 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Learned

Kullanıcılarımız toplam 9490 mesaj attılar bunda 1928 konu
En son konular
» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
Çok Sewdiğim İçin Mi Kaybettim Seni.! Icon_minitimeC.tesi 30 Tem. - 0:38 tarafından Misafir

» Obeptoppy
Çok Sewdiğim İçin Mi Kaybettim Seni.! Icon_minitimeCuma 29 Tem. - 11:21 tarafından Misafir

» psikolojk durumunuz nedir?
Çok Sewdiğim İçin Mi Kaybettim Seni.! Icon_minitimePaz 3 Ocak - 1:23 tarafından 3MO3

» Ayrılık ne kadar yakın?
Çok Sewdiğim İçin Mi Kaybettim Seni.! Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:56 tarafından Learned

» Bir balodasın forumdan kimleri dansa kaldırırdın ?
Çok Sewdiğim İçin Mi Kaybettim Seni.! Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:50 tarafından Learned

» SELAMMMM
Çok Sewdiğim İçin Mi Kaybettim Seni.! Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:20 tarafından Learned

» ~ UnutuLmuş muydum ?.
Çok Sewdiğim İçin Mi Kaybettim Seni.! Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:33 tarafından KaRa MeLeK

» ademi bu forumdan kim soguttuysa kim sinrlendirdiyse o kişi ademi geri döndürsün
Çok Sewdiğim İçin Mi Kaybettim Seni.! Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:30 tarafından KaRa MeLeK

» Melekler Bile Aglarmıs Günün Birinde...
Çok Sewdiğim İçin Mi Kaybettim Seni.! Icon_minitimeCuma 12 Ara. - 21:56 tarafından focusw7

Çok Sewdiğim İçin Mi Kaybettim Seni.!

3 posters
YazarMesaj
adem
Administrator
Administrator
adem

Erkek
Takma isim : sanque

Çok Sewdiğim İçin Mi Kaybettim Seni.! Empty
MesajKonu: Çok Sewdiğim İçin Mi Kaybettim Seni.!   Çok Sewdiğim İçin Mi Kaybettim Seni.! Icon_minitimeCuma 15 Ağus. - 15:31

Nedenini bilmiyorum,
Ama...
Bugün herzamankinden daha çok ihtiyacım var sana...

Çok eksiğim bugün...Yine batıyor güneşle birlikte kayboluyor tüm direncim,umutlarım!'Ben artık onsuz yapabiliyorum...!dediğim günler toz duman olup yapıştı yine boğazıma,Nedense tutamıyorum sensizliğin çıldırtan isyanını bugün!..Damlıyor gözyaşlarım...

Bak,
Yine çekildi;
Evli evine,köylü köyüne!
Nedenini bilmiyorum,ama;
Evsiz,köysüz kaldım bugün,bu gece...!

Herkes sığınacak bir çatı buldu gerçek benliklerde,bense sensizliğin kimliksiz çatısına sığındım yine...Bana gelen tüm yollar kapandı,yolsuz kaldında dönemedin mi?Yoksa çıkar bi yol mu buldun kendine!!!Bilmiyorum sebebini,sonucunu çok yanlızım bu gece...

Çözülmeyen düğüm,
Kanıtlanamayan suçlar gibi sensizlik...
Yetmiyor yaşamaya,
Bi ben bi de sensizlik...
Nedenini bilmiyorum,ama;
Çok koyuyor bugün,bu gece bu bilinmezlik!

Herşeyi bi nedene bağladımda,bi olmayışını bağlayamadım sonuca...Belki de bunun için acıtıyor bu denli,kıvrandırıyor....Çok sevdim diye mi kaybettim seni,çok sevilemedim diye mi...Tüm sessiz çığlıklarıma inat bozuyorum gizli suskunluğumu ...
<<BERNA>>
Admine
Admine
<<BERNA>>

Kadın

MesajKonu: Geri: Çok Sewdiğim İçin Mi Kaybettim Seni.!   Çok Sewdiğim İçin Mi Kaybettim Seni.! Icon_minitimeCuma 15 Ağus. - 15:38

emeğine sağlık
yasin38
Administrator
Administrator
yasin38

Erkek

MesajKonu: Geri: Çok Sewdiğim İçin Mi Kaybettim Seni.!   Çok Sewdiğim İçin Mi Kaybettim Seni.! Icon_minitimeCuma 15 Ağus. - 15:40

ei bari emeğe saygı emeğine sağlık. Very Happy
https://turquaz.yetkin-forum.com/

Çok Sewdiğim İçin Mi Kaybettim Seni.!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seni Seviyorum