Turquaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turquaz

Kuruluş : 08.08.08 20.08

AnasayfabayramLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Istatistikler
Toplam 94 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Learned

Kullanıcılarımız toplam 9490 mesaj attılar bunda 1928 konu
En son konular
» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
SENİNLEYKEN BEN Icon_minitimeC.tesi 30 Tem. - 0:38 tarafından Misafir

» Obeptoppy
SENİNLEYKEN BEN Icon_minitimeCuma 29 Tem. - 11:21 tarafından Misafir

» psikolojk durumunuz nedir?
SENİNLEYKEN BEN Icon_minitimePaz 3 Ocak - 1:23 tarafından 3MO3

» Ayrılık ne kadar yakın?
SENİNLEYKEN BEN Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:56 tarafından Learned

» Bir balodasın forumdan kimleri dansa kaldırırdın ?
SENİNLEYKEN BEN Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:50 tarafından Learned

» SELAMMMM
SENİNLEYKEN BEN Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:20 tarafından Learned

» ~ UnutuLmuş muydum ?.
SENİNLEYKEN BEN Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:33 tarafından KaRa MeLeK

» ademi bu forumdan kim soguttuysa kim sinrlendirdiyse o kişi ademi geri döndürsün
SENİNLEYKEN BEN Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:30 tarafından KaRa MeLeK

» Melekler Bile Aglarmıs Günün Birinde...
SENİNLEYKEN BEN Icon_minitimeCuma 12 Ara. - 21:56 tarafından focusw7

SENİNLEYKEN BEN

4 posters
YazarMesaj
htyCé
Moderatör
Moderatör
htyCé

Kadın
Takma isim : htyCéSu (:

SENİNLEYKEN BEN Empty
MesajKonu: SENİNLEYKEN BEN   SENİNLEYKEN BEN Icon_minitimeSalı 25 Kas. - 16:16

Ellerini tuttuğumda ben oluyorum. Büyüyorum. İçimdeki sevda ateşi büyüyor, bir yangın oluyor suyla sönmeyen. Ah nasıl atıyor kalbim bir duyabilsen... Kalbinin atışından yorulur mu insan. Ben yoruluyorum. Adını duyduğumda titriyorum. İçimde ki sevda telleri titriyor. Eriyorum, su olup akacağım sanki. Su olsam da sana akmak için bir yol bulurum ben. Ayaklarının dibinde bir göl olurum. Sen bu aşk suyuyla yıkanırsın.
Seni düşündüğümde ki bir tek an bile yok seni düşünmeden geçen. Hasretin tutsağı oluyorum. Hasret dedim de seni özlemenin bu kadar zor olacağını bilmezdim. Bir sarmaşığa dönüşüyor hasretin. Bütün bedenimi sarıyor, hasretten şikayet etsemde aldırma sen. Kavuştuğumuzda yaşadığım mutluluk kötü olan ne varsa hepsini silip atıyor.

Senin yanındayken dört mevsim bahar oluyorum. Seni o baharın en nadide çiçeği yapıyorum. Çiçek çiçek açıyorsun yüreğimde, kokunla başımı döndürüyorsun. Bir bahardan diğerine uzanırken zaman, sensizliği aklıma bile getirmek istemiyorum. Bir de uzaklığın var ki dayanılmaz... Kahroluyorum, mapusluk çeken bir mahkum gibi günleri saatleri sayıyorum. Ya geleceksin, ya geleceksin yoksa çürüyüp gideceğim bu kapkara zindan da. O zaman gel gel ki yüreğim kavuşsun özgürlüğüne. Bir kuş gibi uçup konsun senin yüreğine. Bak o zaman bir daha karanlık olur mu? Bir daha zindana düşer mi bu adam?

Sana baktıkça kendimi hiç keşfedilmemiş bir kıtanın topraklarında buluyorum. Adım adım dolaşıyorum seni. Sana dair ne varsa hepsini öğrenmek istiyorum. Keşfetmeye aç bir kaşifim ben ancak senin topraklarınla doyuyorum.

Sana her güm yeniden bir kez daha aşık oluyorum. Bu aşka ben bile şaşırıyorum ama şaşkınlığım beni mutlu ediyor. Seviyorum seni, sevdam bir çığa dönüşüyor. Bana engel olmaya kalkacak ne varsa, kim varsa hepsini bir çırpıda silip sürpürecek kadar büyük bir çığa...

Sevdam,mutluluğum, cankuşum... Sen varsan, varım bende... Öyleyse benimle ol. Bir aşkın nasıl tutkulu, nasıl saf, nasıl sonsuz yaşanaçağını gösterelim herkese. Bir tek gün bile pişman olmayaçağına söz veriyorum...

<<BERNA>>
Admine
Admine
<<BERNA>>

Kadın

SENİNLEYKEN BEN Empty
MesajKonu: Geri: SENİNLEYKEN BEN   SENİNLEYKEN BEN Icon_minitimePerş. 27 Kas. - 18:59

emeğine sağlık
ArseniQ
Moderatör
Moderatör
ArseniQ

Erkek
Takma isim : AhMeT

SENİNLEYKEN BEN Empty
MesajKonu: Geri: SENİNLEYKEN BEN   SENİNLEYKEN BEN Icon_minitimePerş. 27 Kas. - 19:19

emeğine sağlık
http://tr.netlog.com/JiLeTh
gzm*
Lady Mod
Lady Mod
gzm*

Kadın

SENİNLEYKEN BEN Empty
MesajKonu: Geri: SENİNLEYKEN BEN   SENİNLEYKEN BEN Icon_minitimePerş. 27 Kas. - 19:39

emeğine sağLık ..

SENİNLEYKEN BEN
1 sayfadaki 1 sayfası