Turquaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turquaz

Kuruluş : 08.08.08 20.08

AnasayfabayramLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Istatistikler
Toplam 94 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Learned

Kullanıcılarımız toplam 9490 mesaj attılar bunda 1928 konu
En son konular
» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
Sén uyuRken Bén sévméLéRDéyim Icon_minitimeC.tesi 30 Tem. - 0:38 tarafından Misafir

» Obeptoppy
Sén uyuRken Bén sévméLéRDéyim Icon_minitimeCuma 29 Tem. - 11:21 tarafından Misafir

» psikolojk durumunuz nedir?
Sén uyuRken Bén sévméLéRDéyim Icon_minitimePaz 3 Ocak - 1:23 tarafından 3MO3

» Ayrılık ne kadar yakın?
Sén uyuRken Bén sévméLéRDéyim Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:56 tarafından Learned

» Bir balodasın forumdan kimleri dansa kaldırırdın ?
Sén uyuRken Bén sévméLéRDéyim Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:50 tarafından Learned

» SELAMMMM
Sén uyuRken Bén sévméLéRDéyim Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:20 tarafından Learned

» ~ UnutuLmuş muydum ?.
Sén uyuRken Bén sévméLéRDéyim Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:33 tarafından KaRa MeLeK

» ademi bu forumdan kim soguttuysa kim sinrlendirdiyse o kişi ademi geri döndürsün
Sén uyuRken Bén sévméLéRDéyim Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:30 tarafından KaRa MeLeK

» Melekler Bile Aglarmıs Günün Birinde...
Sén uyuRken Bén sévméLéRDéyim Icon_minitimeCuma 12 Ara. - 21:56 tarafından focusw7

Sén uyuRken Bén sévméLéRDéyim

3 posters
YazarMesaj
htyCé
Moderatör
Moderatör
htyCé

Kadın
Takma isim : htyCéSu (:

Sén uyuRken Bén sévméLéRDéyim Empty
MesajKonu: Sén uyuRken Bén sévméLéRDéyim   Sén uyuRken Bén sévméLéRDéyim Icon_minitimePaz 30 Kas. - 0:41

Sén uyuRken Bén sévméLéRDéyim Glktp9lvct8kk2

Sen uyuyorsun şimdi sevgili,bense sensizligin yüregimde açtıgı yaraları yazıyorum yine sen uyurken hayallerimi bir bir sıralıyorum satırları senin hiçbir zaman beni anlayamayacagını bilebile yine seni yazıyorum,kimbilir sen kaçıncı rüyandasın bense sendeyim sadece sessizlik hakim geceye herkes uyumuş gökyüzündeki ay ışıgı aydınlatıyor odamı saattin tik takları beynimi kemiriyor zaman akıyor sabah olacak yine yine ordan oraya koşturacagım ve senin gelmeni bekleyecegim yine gece olacak yine seni yazacagım...
Kahvemi yudumluyorum...resmin canlanıyor gözlerimin önünde içime akan o sıcak bir anda buz gibi oluyor benden uzaktasın ama hep yanımdasın belkide bu yüzden vazgeçemiyorum senden belkide uzaklgın sevdiriyor seni böyle..gözlerin dudakların bütüyle tamamlanır gözlerimin önünde yoksun ama varsın işte heranımda nefesimi her alım verdigimde sadece sen varsın..Gözyaşlarımı biriktiriyorum içime,gökyüzündeki yıldızlara soruyorum seni çünkü onlar seni görüyorlar bense sadece son halini gözümde canlandırabiliyorum..
Hüzün ağaçlarım yaprak döküyor ve sen yoksun.
Seni beklemek mi aşk? yoksa aşkı beklemek mi sen?
Hangisi sence sevdigim seni beklemek aşk bence..
Çıkarsız bilmeden sevmek seni
Sen uyurken herşeyim oldugunu bilmeden anlatmak seni
Bomboş sayfayı seninle doldurmak
Yüregimde bitmeyen o sevdayı satırlara dökebilmek
Sen uyuyorsun sen uyurken benim herşeyim oluyorsun..(bilmesende)
Yüregim yaralarla doluyken seni düşünüyorum o zaman içim daha az sızlıyorsen uyuryorsun ama yüregimdeki o yaralara merhem oluyorsun durduramıyorum hergün içimde çogalan bu sevgiyi ellerim üşürken bile seni düşlüyorum ve bastırıyorum o sogukluguSınırlı zaman dağarcığında yaşıyorum hasretini yani hayal belki biraz ama sen bilirsin beni seni yaşamak için kavrulan bir rüyadayım.. Yaklaştıkça kalbinde çoğalan ve hatta tüm organlarına dağılan bir sevgi akışıyım ..
İçimdeki masuman'e o kıpırdı sensin
Yüregime huzur veren senin varlıgın uzaklıgın nelere engel olabilir ki..
Hiçbirşeye...
Ben senin hayalinle tutunuyorum şu hayatta
Sen varsın yüregimin masum yanı sadece sen..
Sen uyuryorsun masum uyunun en derininde ben seni yazıyorum şu satırlara..
İçimde tüketmeden biriktirdigim hasrettini yazıyorum...
Deli divane olan şu yüregim yine isyan etmiyor sukunet ediyor sensizlige..
Sen uyurken özlüyorum seni,herşeyini özlüyorum sen uyurken seviyorum seni seni yazıyorum sen uyurken
Masumlugun,sessizligin hüküm sürdügü bu gecede;" Seni Seviyorum"
<<BERNA>>
Admine
Admine
<<BERNA>>

Kadın

MesajKonu: Geri: Sén uyuRken Bén sévméLéRDéyim   Sén uyuRken Bén sévméLéRDéyim Icon_minitimePaz 30 Kas. - 19:21

emeğine sağlık
esmer_barby
Moderatör
Moderatör
esmer_barby

Kadın

MesajKonu: Geri: Sén uyuRken Bén sévméLéRDéyim   Sén uyuRken Bén sévméLéRDéyim Icon_minitimePtsi 1 Ara. - 8:18

emegıne saglıkk

Sén uyuRken Bén sévméLéRDéyim
1 sayfadaki 1 sayfası