Turquaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turquaz

Kuruluş : 08.08.08 20.08

AnasayfabayramLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Istatistikler
Toplam 94 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Learned

Kullanıcılarımız toplam 9490 mesaj attılar bunda 1928 konu
En son konular
» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
Susmak mı! O geçmişteydi şimdi bir ölünün yalnızlığını kemiren O isimsiz mahşerim Icon_minitimeC.tesi 30 Tem. - 0:38 tarafından Misafir

» Obeptoppy
Susmak mı! O geçmişteydi şimdi bir ölünün yalnızlığını kemiren O isimsiz mahşerim Icon_minitimeCuma 29 Tem. - 11:21 tarafından Misafir

» psikolojk durumunuz nedir?
Susmak mı! O geçmişteydi şimdi bir ölünün yalnızlığını kemiren O isimsiz mahşerim Icon_minitimePaz 3 Ocak - 1:23 tarafından 3MO3

» Ayrılık ne kadar yakın?
Susmak mı! O geçmişteydi şimdi bir ölünün yalnızlığını kemiren O isimsiz mahşerim Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:56 tarafından Learned

» Bir balodasın forumdan kimleri dansa kaldırırdın ?
Susmak mı! O geçmişteydi şimdi bir ölünün yalnızlığını kemiren O isimsiz mahşerim Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:50 tarafından Learned

» SELAMMMM
Susmak mı! O geçmişteydi şimdi bir ölünün yalnızlığını kemiren O isimsiz mahşerim Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:20 tarafından Learned

» ~ UnutuLmuş muydum ?.
Susmak mı! O geçmişteydi şimdi bir ölünün yalnızlığını kemiren O isimsiz mahşerim Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:33 tarafından KaRa MeLeK

» ademi bu forumdan kim soguttuysa kim sinrlendirdiyse o kişi ademi geri döndürsün
Susmak mı! O geçmişteydi şimdi bir ölünün yalnızlığını kemiren O isimsiz mahşerim Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:30 tarafından KaRa MeLeK

» Melekler Bile Aglarmıs Günün Birinde...
Susmak mı! O geçmişteydi şimdi bir ölünün yalnızlığını kemiren O isimsiz mahşerim Icon_minitimeCuma 12 Ara. - 21:56 tarafından focusw7

Susmak mı! O geçmişteydi şimdi bir ölünün yalnızlığını kemiren O isimsiz mahşerim

2 posters
YazarMesaj
gzm*
Lady Mod
Lady Mod
gzm*

Kadın

Susmak mı! O geçmişteydi şimdi bir ölünün yalnızlığını kemiren O isimsiz mahşerim Empty
MesajKonu: Susmak mı! O geçmişteydi şimdi bir ölünün yalnızlığını kemiren O isimsiz mahşerim   Susmak mı! O geçmişteydi şimdi bir ölünün yalnızlığını kemiren O isimsiz mahşerim Icon_minitimePaz 30 Kas. - 19:03

Susmak mı! O geçmişteydi şimdi bir ölünün yalnızlığını kemiren O isimsiz mahşerim Balamyorumbirinciktauu2

Susmak mı!
O geçmişteydi
Şimdi bir ölünün yalnızlığını kemiren
O isimsiz mahşerim
Yaşamı ve acıları tekrar tekrar sorgulayan tarihin
Etten ve kemikten tarifsiz çığlıklarını büyütüyorum
Damarlarımsa
Çoktan çürüyen bir ruhun yatağı

Susmak mı! O geçmişteydi şimdi bir ölünün yalnızlığını kemiren O isimsiz mahşerim Balamyorumikinciktanm7

Artık neye dokunsam
Karşılığı bilinmeyen bir boşluğum
Ve nasıl konuşsam
Hiç olmayan bir adrese gidiyorum hep
Artık bura da olmak istemiyorum
Ölmek için nedenler ararken her an
Acı bir yaşamın suretini öperken dudaklarından

Susmak mı! O geçmişteydi şimdi bir ölünün yalnızlığını kemiren O isimsiz mahşerim Balamyorumncktasx4

Bir adı olmalıysa her ihtilâlin
İnkâr ediyorum kendimi
Bağışlamıyorum geçmişimi
Bağışlamıyorum beni
Söz vermiyorum kendime
Sözler verilsin istemiyorum

Susmak mı! O geçmişteydi şimdi bir ölünün yalnızlığını kemiren O isimsiz mahşerim Balamyorumsonktaet8

Şimdi bir ölünün yalnızlığını kemiren
O puslu kimsesizliğim
Aşksa
İçimde büyüyen koyu bir karanlık nasılsa...
<<BERNA>>
Admine
Admine
<<BERNA>>

Kadın

Susmak mı! O geçmişteydi şimdi bir ölünün yalnızlığını kemiren O isimsiz mahşerim Empty
MesajKonu: Geri: Susmak mı! O geçmişteydi şimdi bir ölünün yalnızlığını kemiren O isimsiz mahşerim   Susmak mı! O geçmişteydi şimdi bir ölünün yalnızlığını kemiren O isimsiz mahşerim Icon_minitimePaz 30 Kas. - 19:19

emeğine sağlık

Susmak mı! O geçmişteydi şimdi bir ölünün yalnızlığını kemiren O isimsiz mahşerim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-