Turquaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turquaz

Kuruluş : 08.08.08 20.08

AnasayfabayramLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Istatistikler
Toplam 94 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Learned

Kullanıcılarımız toplam 9490 mesaj attılar bunda 1928 konu
En son konular
» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
Séni Sévén BiRinin HaykıRışLaRı Icon_minitimeC.tesi 30 Tem. - 0:38 tarafından Misafir

» Obeptoppy
Séni Sévén BiRinin HaykıRışLaRı Icon_minitimeCuma 29 Tem. - 11:21 tarafından Misafir

» psikolojk durumunuz nedir?
Séni Sévén BiRinin HaykıRışLaRı Icon_minitimePaz 3 Ocak - 1:23 tarafından 3MO3

» Ayrılık ne kadar yakın?
Séni Sévén BiRinin HaykıRışLaRı Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:56 tarafından Learned

» Bir balodasın forumdan kimleri dansa kaldırırdın ?
Séni Sévén BiRinin HaykıRışLaRı Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:50 tarafından Learned

» SELAMMMM
Séni Sévén BiRinin HaykıRışLaRı Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:20 tarafından Learned

» ~ UnutuLmuş muydum ?.
Séni Sévén BiRinin HaykıRışLaRı Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:33 tarafından KaRa MeLeK

» ademi bu forumdan kim soguttuysa kim sinrlendirdiyse o kişi ademi geri döndürsün
Séni Sévén BiRinin HaykıRışLaRı Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:30 tarafından KaRa MeLeK

» Melekler Bile Aglarmıs Günün Birinde...
Séni Sévén BiRinin HaykıRışLaRı Icon_minitimeCuma 12 Ara. - 21:56 tarafından focusw7

Séni Sévén BiRinin HaykıRışLaRı

2 posters
YazarMesaj
htyCé
Moderatör
Moderatör
htyCé

Kadın
Takma isim : htyCéSu (:

Séni Sévén BiRinin HaykıRışLaRı Empty
MesajKonu: Séni Sévén BiRinin HaykıRışLaRı   Séni Sévén BiRinin HaykıRışLaRı Icon_minitimePtsi 1 Ara. - 10:57

Séni Sévén BiRinin HaykıRışLaRı Copyrightedimagereuseprzt8

Birini böyle deli dolu içimde severek büyütmek ne kötü.
Biliyorum beni hissediyorsun ve anlıyorsun içinden.Ama affet
sevdiğim dilim tutulmuş sanki çıkmıyor ağzımdan seni
seviyorum cümlesi.Konuşmaya cesaretim yok diye sana yazmayı
düşündüm hiç olmazsa yüzüne bakmıyorum bunları sen okuyacaksın şimdi
ve ne düşünüceksin inan hiç bilmiyorum.ve ben sadece yazıyorum yazacağım seni.
Ben hep seni anlattım aşka ve sevgiye ama şimdi sana bendeki seni anlatmak istiyorum
Biliyormusun geçmek nedir bilmeyen bi sızım vardı.Adını yüreğimin tatlı sızısı diye koydum
o da sensin haberin olsun.Ben mutluyum bu sızıyla yaşamaya çünkü içimde eşi benzeri olmayacak
şekildesin.Güneş gibi içimi ısıtıp, bazende bi rüzgar gibi farkında olmadan yanımdan
geçiyorsun ama unuttuğun bişey var. sen hep benimlesin olmasanda yanımda.Çünkü seni
yaşatan ve seninle olan bi kalbim var herşeyimsin benim belki bilmiyorsundur...
yaşadıklarımdan aldığım dersler var sana ne olur affet beni demiyorum sadece yazmak istiyorum
yüzüne söyleyemediklerimi belki böyle daha iyi anlatacağım sana bunu bana çok görme.
korkuyorum napim ya beni terslersen..ya git dersen..ya sorgularsan ...ya nedenlerle dolu
cümlelerin hiç bitmezse..ya beni unutmuşsannnnnn..ya beni halen sevmiyorsan..ya ben sende
bitmişsem.Görüyorsun bak herşeyim korkmam için bi çok sebebim var umarım anlarsın beni.
bütün cesaretimi toplayıp sana seni seviyorum sensiz herşeyin boş olduğunu
anladım dersem bana ne dersin ? bende insanım hatasız bi kul değilim olamam da
kimse dört dörtlük olamaz.beni affet demeyede gücüm yok
kendimden nefret ettiğim zamanlarım hep oldu kendimi de sorguladım neden niye böyle oldu diye
bazen cevaplarını bulamadım bazende buldum.sen beni tamamlayan en büyük yanımmışsın.
bak ellerine geldim işte hala yüreğindeysem ya beni tekrar alırsın kalbinden içeri yada bi ömür
hep sensizliğe mahküm edersin.bak bir adım attım sensiz olmuyor hiç bişey heryerde
gözlerim seni aradı durdu.hep düşünüyordum seni hep hep hep.sanmaki senin düşündüğün
gibi vefasızım sanmaki düşündüğün gibi acımasızım.bedduan mı kaldı bende
mutsuzum.....oysa ben seni sevmelere hiç doyamadım hemde hiç herşey için özür dilerim.
seni seven birinin haykırışlarıydı bu ...
sen benim herşeyimsin iyiki seni tanıdım
bitmek bilmeyen sızım,kalp ağrım,ağrıyan yanım,solum sağım
bütün dünyam ve umudum..
işte söylüyorum seni çokkkkkk seviyoorummmm
<<BERNA>>
Admine
Admine
<<BERNA>>

Kadın

Séni Sévén BiRinin HaykıRışLaRı Empty
MesajKonu: Geri: Séni Sévén BiRinin HaykıRışLaRı   Séni Sévén BiRinin HaykıRışLaRı Icon_minitimePtsi 1 Ara. - 13:34

emeğine sağlık

Séni Sévén BiRinin HaykıRışLaRı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seni Seviyorum Diyemem.!
» Seni Seviyorum