Turquaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turquaz

Kuruluş : 08.08.08 20.08

AnasayfabayramLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Istatistikler
Toplam 94 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Learned

Kullanıcılarımız toplam 9490 mesaj attılar bunda 1928 konu
En son konular
» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
TEMEL FIKRASI PART-5 Icon_minitimeC.tesi 30 Tem. - 0:38 tarafından Misafir

» Obeptoppy
TEMEL FIKRASI PART-5 Icon_minitimeCuma 29 Tem. - 11:21 tarafından Misafir

» psikolojk durumunuz nedir?
TEMEL FIKRASI PART-5 Icon_minitimePaz 3 Ocak - 1:23 tarafından 3MO3

» Ayrılık ne kadar yakın?
TEMEL FIKRASI PART-5 Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:56 tarafından Learned

» Bir balodasın forumdan kimleri dansa kaldırırdın ?
TEMEL FIKRASI PART-5 Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:50 tarafından Learned

» SELAMMMM
TEMEL FIKRASI PART-5 Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:20 tarafından Learned

» ~ UnutuLmuş muydum ?.
TEMEL FIKRASI PART-5 Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:33 tarafından KaRa MeLeK

» ademi bu forumdan kim soguttuysa kim sinrlendirdiyse o kişi ademi geri döndürsün
TEMEL FIKRASI PART-5 Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:30 tarafından KaRa MeLeK

» Melekler Bile Aglarmıs Günün Birinde...
TEMEL FIKRASI PART-5 Icon_minitimeCuma 12 Ara. - 21:56 tarafından focusw7

TEMEL FIKRASI PART-5

4 posters
YazarMesaj
yasin38
Administrator
Administrator
yasin38

Erkek

TEMEL FIKRASI PART-5 Empty
MesajKonu: TEMEL FIKRASI PART-5   TEMEL FIKRASI PART-5 Icon_minitimePaz 17 Ağus. - 19:51

Titanik battığında üç kişi kurtulur. (İngiliz,Fransız ve Temel)İngiliz sadece golf sopasını, Fransız sadece golf topunu,
Temel de hamsi konservesini kurtarabilmiş. Bunların canları çok sıkılmış. Fransız hadi golf oynayalım demiş. İngiliz de katılmış.
Temel de çok sevinmiş sonra da benim hamsiyi yeriz ,ama ben nasıl oynandığını bilmiyorum deyince ,çok kolay, Sopa, top ve delik lazım demişler. İngiliz: Bende sopa var. Fransız: Bende de top var. Temel: Ben oynameyrum

-+-

Bir Fransız bir İngiliz ve bir de Temel bir gemi kazasından sonra ıssız bir adaya çıkarlar. İngiliz kumsalda bir lamba bulur. Fransız bunun Aladdin'in lambası olabileceğini söyler ve lambayı ovuşturur. Gerçektende lambadan bir cin çıkar. "Ne dilerseniz dileyin benden" der. İngiliz "Ben ailemin yanına İngiltereye gitmek istiyorum" der. Cin isteyi yerine getirir. Sıra Fransız'a gelir. Oda ailesinin yanına Fransaya gitmek ister. Onun isteyide yarine gelir. Sıra Temeldedir. Temel biraz düşünür. Cin çabuk olmasını söyler. Temel etrafına bakar ve cin'e dileyini söyler. "Arkadaşlarımda gitti ben bu ıssız adada yalnız kaldım onun için arkadaşlarımı geri getirmeni istiyorum" der

-+-

Temel Londra'da otelin birinin odasında kara kara düşünüyor. 'Ulan' diyor, __Ben aşağıdan içki isterken Laz olduğum anlaşılır mı acaba? Geçiyor aynanın karşısına ve prova yapıyor... __Bana bir fvisku,,,,,yok böyle anlarlar __Bana bir raki......'yok' diyor 'böyle de anlarlar. __Bana bir bira.... Tamam diyor böyle iyi anlamazlar.... Ve aşağıya iniyor, masaya dirseklerini dayıyor ve sesleniyor. Barmen bana bir bira. Barmen Temeli biraz süzdükten sonra soruyor: __Birader sen laz mısın? Temel _uuuy nasıl anladın diyor; _burası resepsiyon da bar karşıda

-+-

Temel kamyonuyla yokuş aşağı inerken freni patlar ve kamyonu son sürat gitmeye başlar, ve kamyon bir kavşağa gelir temel bir bakar sağ tarafta pazar kurulmuş yüzlerce insan ,soluna bakar bir tane çocuk. Pazara girip yüzlerce insanı öldüreceğine çocuğa çarpmayı tercih eder. Ertesi gün gazeteler şöyle yazar TEMEL KAMYONUYLA PAZAR YERİNE GİRDİ 20 ÖLÜ 50 YARALI. Temele sorarlar niye pazara daldın? Diğer yöne gitmedin?
-Temel cevap verir
-BENİM NİYETİM ASLINDA ÇOCUĞU EZMEKTİ. ÇOCUK PAZAR YERİNE KAÇINCA

-+-

Temel bara gitmiş. Yanındaki kadınla sohbet ederken kadın:
-Ben lezbiyenim , demiş. Temel lezbiyenin ne olduğunu sorunca, kadın:
-Ben yalnızca kadınlarla beraber olurum, demiş. Temel' in hoşuna gitmiş.
-Pen ta sizin cibu lezbiyenum, demiş

-+-

Temel Dursun'a sordu. Yahu dursun Aristo mantığı nedir. Dursun nasıl anlatacağını düşündükten sonra:
-
-Bak Temel.. Temel:efendim Dursun:senin akvaryumun varmu? Temel:var Dursun:akvaryumunu severmisin?........evet Dursun:o zaman balıklarıda seversin?........evet Dursun:o zaman denizi de seversin?.............evet Dursun:o zaman plajı da seversin?............evet Dursun:o zaman plajdaki kızlarıda seversin?..........evet Dursun: o zaman o kızlarla yatmayı da istersin?.........evet Dursun:iste aristo mantığı budur Temel'ciğim. Bu olay Temel'in kafasına yer etti. Yolda rastladığı birini cevirip sordu:
-
-Kardeş senin akvaryumun var mı? Adam:Hayır birader. Temel:Ulan sen ipnemisun

-+-

Temel Laz olduğu için kendinden nefret ediyormuş. Amerikaya gitmiş ve birçok ameliyattan sonra burnunu düzelttirmiş, iyi şekilde İngilizce öğrenmiş ve meşhur bir piyanist olmuş. Birgün büyük bir topluluğa konser verdikten sonra seyircileri selamlarken ön taraftan bir ses duymuş:
-Helal sana hemşerum, çok iyi çalayusun da! Temel:
- Benim Laz olduğumu nereden anladın yahu. Halbuki Lazlara benzememek için bir sürü ameliyat oldum.
- Nasıl anlamayayım, demiş adam. Bütün piyanistler otururken sandalyeyi kendilerine çekerler, sen ise sandalyeye oturup piyanoyu kendine çekeyusun da!!!!!!
https://turquaz.yetkin-forum.com/
adem
Administrator
Administrator
adem

Erkek
Takma isim : sanque

MesajKonu: Geri: TEMEL FIKRASI PART-5   TEMEL FIKRASI PART-5 Icon_minitimePaz 17 Ağus. - 23:26

emeğine sağLık
nevesta
Forumun Prensesi
Forumun Prensesi
nevesta

Kadın

MesajKonu: Geri: TEMEL FIKRASI PART-5   TEMEL FIKRASI PART-5 Icon_minitimePtsi 18 Ağus. - 10:38

temel fıkralarını çok severim
ArseniQ
Moderatör
Moderatör
ArseniQ

Erkek
Takma isim : AhMeT

MesajKonu: Geri: TEMEL FIKRASI PART-5   TEMEL FIKRASI PART-5 Icon_minitimeSalı 16 Eyl. - 15:53

eLine saqLk...
http://tr.netlog.com/JiLeTh

TEMEL FIKRASI PART-5
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TEMEL FIKRASI PART-3
» TEMEL FIKRASI PART-4
» TEMEL FIKRASI PART-1
» TEMEL FIKRASI PART-2