Turquaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turquaz

Kuruluş : 08.08.08 20.08

AnasayfabayramLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Istatistikler
Toplam 94 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Learned

Kullanıcılarımız toplam 9490 mesaj attılar bunda 1928 konu
En son konular
» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
Kapıyı vurup gidişinin ardından, bende "gitmelerin" üzerine kapadım tüm kapıları Icon_minitimeC.tesi 30 Tem. - 0:38 tarafından Misafir

» Obeptoppy
Kapıyı vurup gidişinin ardından, bende "gitmelerin" üzerine kapadım tüm kapıları Icon_minitimeCuma 29 Tem. - 11:21 tarafından Misafir

» psikolojk durumunuz nedir?
Kapıyı vurup gidişinin ardından, bende "gitmelerin" üzerine kapadım tüm kapıları Icon_minitimePaz 3 Ocak - 1:23 tarafından 3MO3

» Ayrılık ne kadar yakın?
Kapıyı vurup gidişinin ardından, bende "gitmelerin" üzerine kapadım tüm kapıları Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:56 tarafından Learned

» Bir balodasın forumdan kimleri dansa kaldırırdın ?
Kapıyı vurup gidişinin ardından, bende "gitmelerin" üzerine kapadım tüm kapıları Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:50 tarafından Learned

» SELAMMMM
Kapıyı vurup gidişinin ardından, bende "gitmelerin" üzerine kapadım tüm kapıları Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:20 tarafından Learned

» ~ UnutuLmuş muydum ?.
Kapıyı vurup gidişinin ardından, bende "gitmelerin" üzerine kapadım tüm kapıları Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:33 tarafından KaRa MeLeK

» ademi bu forumdan kim soguttuysa kim sinrlendirdiyse o kişi ademi geri döndürsün
Kapıyı vurup gidişinin ardından, bende "gitmelerin" üzerine kapadım tüm kapıları Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:30 tarafından KaRa MeLeK

» Melekler Bile Aglarmıs Günün Birinde...
Kapıyı vurup gidişinin ardından, bende "gitmelerin" üzerine kapadım tüm kapıları Icon_minitimeCuma 12 Ara. - 21:56 tarafından focusw7

Kapıyı vurup gidişinin ardından, bende "gitmelerin" üzerine kapadım tüm kapıları

2 posters
YazarMesaj
htyCé
Moderatör
Moderatör
htyCé

Kadın
Takma isim : htyCéSu (:

Kapıyı vurup gidişinin ardından, bende "gitmelerin" üzerine kapadım tüm kapıları Empty
MesajKonu: Kapıyı vurup gidişinin ardından, bende "gitmelerin" üzerine kapadım tüm kapıları   Kapıyı vurup gidişinin ardından, bende "gitmelerin" üzerine kapadım tüm kapıları Icon_minitimeCuma 12 Ara. - 16:55

Kapıyı vurup gidişinin ardından, bende "gitmelerin" üzerine kapadım tüm kapıları…

Benden gittiğini sandın ya hani, kitledim umutlarımı sanmaların üzerine…
Gitmemişsin gibi, hiç bitmemişsin gibi uyudum sana dün…
Uykumda içim ürperdi…
Rüyamda bile sen yoktun…
Gerçekliğini yaşattığın her ne varsa alıp, düşlerime kattın ve öylece gittin…
Beni karmaşıklığının içine hapsedip, ellerini çektin…
Şimdi bir sen yoksun birde sendeki ben yok…

Ve yine benim, yine sensiz yine bomboş yine darmadağın…

Düşündüm de "yok" olan çok şey var artık…
Önce sen yoksun…
Sonra senin bana kattıkların yok…
Her şey senden öncesi…Senden sonrası hiç yok !
Bir hiçlik bana kalan !
Sorma yok olanları, dokunuyor !

Var olanların zamanı şimdi !
Sensiz bir "ben" var…
Hüzüne karışmış umutlar var…
Beni içime küstüren, sende tükenen bende bitmeyen sevgim var !
Dinmeyen yağmurlarım var…
Anlattırma var olanları, canım yanıyor !

Kalemimin her darbesi gözyaşı misali…

Kalbimde sayısız cam parçaları…
Kırılmışım, dökülmüşüm…
Kendi kendime kalmışım başı boş sokaklarda…
Yok olanlara var olanları karıştırıp, susmuşum aynada ki halime…

Ve yine;
Sessiz bir köşede, kendimden düşmüşüm…
Ve yine;
Yüreğimde biryerlerde kaybolmuşum…

Kapıyı vurup gidişinin ardından, bende "gitmelerin" üzerine kapadım tüm kapıları 3055d98276oj1jt6
ArseniQ
Moderatör
Moderatör
ArseniQ

Erkek
Takma isim : AhMeT

Kapıyı vurup gidişinin ardından, bende "gitmelerin" üzerine kapadım tüm kapıları Empty
MesajKonu: Geri: Kapıyı vurup gidişinin ardından, bende "gitmelerin" üzerine kapadım tüm kapıları   Kapıyı vurup gidişinin ardından, bende "gitmelerin" üzerine kapadım tüm kapıları Icon_minitimeCuma 12 Ara. - 21:46

emeĞine saĞLık...
http://tr.netlog.com/JiLeTh

Kapıyı vurup gidişinin ardından, bende "gitmelerin" üzerine kapadım tüm kapıları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sadece SEN bende kaL ..