Turquaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turquaz

Kuruluş : 08.08.08 20.08

AnasayfabayramLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Istatistikler
Toplam 94 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Learned

Kullanıcılarımız toplam 9490 mesaj attılar bunda 1928 konu
En son konular
» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
Burcunu Oku Moral Bul :))) Icon_minitimeC.tesi 30 Tem. - 0:38 tarafından Misafir

» Obeptoppy
Burcunu Oku Moral Bul :))) Icon_minitimeCuma 29 Tem. - 11:21 tarafından Misafir

» psikolojk durumunuz nedir?
Burcunu Oku Moral Bul :))) Icon_minitimePaz 3 Ocak - 1:23 tarafından 3MO3

» Ayrılık ne kadar yakın?
Burcunu Oku Moral Bul :))) Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:56 tarafından Learned

» Bir balodasın forumdan kimleri dansa kaldırırdın ?
Burcunu Oku Moral Bul :))) Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:50 tarafından Learned

» SELAMMMM
Burcunu Oku Moral Bul :))) Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:20 tarafından Learned

» ~ UnutuLmuş muydum ?.
Burcunu Oku Moral Bul :))) Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:33 tarafından KaRa MeLeK

» ademi bu forumdan kim soguttuysa kim sinrlendirdiyse o kişi ademi geri döndürsün
Burcunu Oku Moral Bul :))) Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:30 tarafından KaRa MeLeK

» Melekler Bile Aglarmıs Günün Birinde...
Burcunu Oku Moral Bul :))) Icon_minitimeCuma 12 Ara. - 21:56 tarafından focusw7

Burcunu Oku Moral Bul :)))

+4
esmer_barby
<>
adem
nevesta
8 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Burcunu Oku Moral Bul :))) Empty
MesajKonu: Burcunu Oku Moral Bul :)))   Burcunu Oku Moral Bul :))) Icon_minitimeÇarş. 20 Ağus. - 23:30

KOÇ;

Canim benim. Ya ben yerim senin o duygusal , mütevazi, ince, anlayis yumagi duygularini! Sen seçildinde migönderildin bu dünyaya. Bir insan bu kadar mi düzgün, bu kadar mi programli, bu kadar mi anlayisli olabilir.. Bu
koçlar var ya, IQ seviyesi yüksek insanlarin burcudur. Dostinsan,güzelinsan. Insan gibi insan. Allah seni basimizdan, yanimizdan eksiketmesin.Iyi ki varsin! Allah herkese koç gibi dostlar nasip etsin insallah. Bitanembenim, canim canim...

BOGA
Ayy benim güzeller güzelim. Bu bogalar var ya dünya tatlisi, yer gökharikasi, seker mi seker insanlardir. Bal bunlar bal.Bunun sohbetinedoyumolmaz. Iyi sevgili, iyi arkadas,iyi,iyi,iyi,...... say say bitmez bunlar.Hatta bak yazmayayim dedim, ama dayanamayacagim ve sizinle depaylasacagim bu gerçegi. Biliyor musunuz ki sizler; "bir koçbir dünyayabedeldir"...Onlar sanli burç aleminin, yere göge sigmaz, harikulade burç gurubudur.

IKIZLER;
Halt etmis sana iki yüzlü diyenler. Onlar seni çekemiyorlar.
Rahatligin,her ortama uyum saglayisin, pratik zekan... Taaabiii ki kiskanirlar seni sekerim. Kim senin gibi kadar özgüven sahibi olmayi istemez ki. Sen hiçbirzaman unutma ikizler, seni hayatin boyunca çekemeyenler olacaktir. Sen hiç takma o güzel kafani onlara. Sen burçlarin en sevimlisisin. Adin ikizler ama, sen bitanesin.

YENGEÇ;
Allah seni yaratti, melekleri niye yaratti. Ya kardesim nedir buzerafet,karizma... Sen miknatis misin nesin? Bir insan hergirdigi ortamda bukadarilgi çekmeyi nasil basarir. Hem dehiçbir çaba bile sarf etmeden. Yoksasen
mükemmelligin es anlami misin? Kim istemez annesiyengeçburcu olsun,esibir yengeç burcu olsun. Sen varya olmazsa olmazsin. Burçlarin bastacisin.

ASLAN;
Heyt bee.. gözümüzün senligi, gönlümüzün nuru. Afet-i devran, mükemmel-icihan. Aslan mi bu aslan. Senin kadar aynalarla barisik olan var mi su dünyada. Sen ki güzelligin simgesi, yer yüzünün günesi. Senin bütün fallarinda nazar çikacaktir. Mümkündür. Baska mümkünati da yoktur.Allahseni kem gözlerden korusun insallah, emi?

BASAK;
Merhametlim benim. Karincayi bile incitemeyen, hassas ,sevgi dolu,güzel basagim benim. Efendiligin simgesi,kibar insan. Seni varya anlatacak kelime bulamiyorum. Nesin sen? Yoksa kanatsiz bir melekmi Herkesiniyiligini düsünen, verici , vefakar basak.Senin adin basak degil,barisin, temizligin simgesi beyaz güvercin olmaliydi. Neyse canim üzülme. Biz biliyoruz ya yeter. Üzülme tamam mi? Beyaz güvercinim benim.

TERAZI;
Hay sana dengesiz diyen o dengesizler. Ben onlara nediyeyim bilmiyorumki!Yahu sen olmasan varya, su insanoglu soyunda bir eksiklik bir yitim olurdu.Sen dengesin insanlik için. Alem buysa kral sensin. Sen susarsan birneden,konusursan ayri bir neden vardir. Marifetli,kabiliyetli, en artili burç sensin. Senin üstüne burç taniyan, megalomandir. Söylesene senin üstüne burç muvardir? Ben ki sahsi fikrim, senden iyisini bilmem,tanimam,görmem.

AKREP;
Herkes bir akrep olarak dogmayi isterdi inan bana. Güzel gözlerin,gururun,albeninin temel tasi akrep. Senin kadar hayatina hakim, senin kadar yaptigiisin arkasinda durabilen kaç kisi kaldi artik. Allah senin soyunu eksik
etmesin. Sen ki, bir bakisiyla buzlari eritebilen, insana senin için Ferhat olup daglari delmeyi histettirebilen insan. Kimdemisse sana fesat diye,Seningüzelgözlerin bile yeter o kiskançlara. Sen görmezden, duymazdan gel o
fesatlari.

YAY;
Kainatin bir burcu olsa , kesin yay olurdu. Sanatkar, vefakar,dogru dürüst insan dedikleri sen olsan gerek. İçinde bir tek yay olmayan bir arkadas grubunu, ugruma ölecek olsalar bile tanimam ben. Senin heyecan budalasi oldugunu sanan bir grup kendini bilmez,senin o insana hayat veren enerjini çekemeyenlerdir. Burçlar aleminin kozmik mucizesisin sen.Senin havan bile yeter güzelim. Çatlasin çekemeyenlerin.

OGLAK;
Sana inatçi diyorlar diye üzülme. Onlar senin istikrarina giptayla bakip,senin yarin bile edemeyen kisiler.Dürüstlük senin burç genlerinde var.Bütün alimler, bilginler genelde oglaktir. Oglak burcu olmak bile,tek
basina bir sereftir. Hatta oglak burcu olarak dogamamis kadersizler için,oglak burcunu birinci dereceden akrabasi olmak bile ayri bir sereftir.Senkivrak zekanla, zaten her zaman bir sifir öndesin.

KOVA;
Hep çevresindekileri düsünen, insancil duygulari fazla gelismis, sevgi dolu kovalar. Allah sizin iyiliginizi versin emi? Ayol bu ne vericilik, bune genis bir yürek öyle. Sana sabit fikirli diyenler, senin her fikrinin bir cevher oldugundan habersiz mi? Esitlik senin için ne kadar önemli. Ah keske
herkes senin çeyregin kadar bile olabilse. Sen çok yasa emi?

BALIK;Insanlar öyle duygu yoksunu olmuslar ki, senin bu yaradilisin özüduygusalligini alaya alacak kadar saçmalayabiliyorlar bazen. Sen paranoyak degilsin canim, ince fikirlisin. Ama nerdeee, bu ayrimiyapacak kafabazilarinda.Sen Olmasan Ne Yüzüklerin Efendisi Yazılırdı Nede Matrix Yaratıcın canim Ben senin o yanagina düsen göz yasini seviyorum, ohüzün dolu bakisini seviyorum, o sevgi dolu , gizemli yüregini seviyorum. Sana sıkıcı diyenleri bogum bogum sıkıla insallah. Sen ferah tut kendini. Rahat ol,bosver, takma o çan çan çeneleri kafana.

HAYATA GÜLÜMSEYİN ÇÜNKÜ HEPİNİZ ÖZELSİNİZ
nevesta
Forumun Prensesi
Forumun Prensesi
nevesta

Kadın

MesajKonu: Geri: Burcunu Oku Moral Bul :)))   Burcunu Oku Moral Bul :))) Icon_minitimePerş. 21 Ağus. - 8:35

YAY;
Kainatin bir burcu olsa , kesin yay
olurdu. Sanatkar, vefakar,dogru dürüst insan dedikleri sen olsan gerek.
İçinde bir tek yay olmayan bir arkadas grubunu, ugruma ölecek olsalar
bile tanimam ben. Senin heyecan budalasi oldugunu sanan bir grup
kendini bilmez,senin o insana hayat veren enerjini çekemeyenlerdir.
Burçlar aleminin kozmik mucizesisin sen.Senin havan bile yeter güzelim.
Çatlasin çekemeyenlerin. OOOOOOOOOOOOOOOHHHHHHHHHH
NE GÜSELLL
adem
Administrator
Administrator
adem

Erkek
Takma isim : sanque

MesajKonu: Geri: Burcunu Oku Moral Bul :)))   Burcunu Oku Moral Bul :))) Icon_minitimePerş. 21 Ağus. - 11:29

BASAK;
Merhametlim benim. Karincayi bile incitemeyen, hassas ,sevgi dolu,güzel basagim benim. Efendiligin simgesi,kibar insan. Seni varya anlatacak kelime bulamiyorum. Nesin sen? Yoksa kanatsiz bir melekmi Herkesiniyiligini düsünen, verici , vefakar basak.Senin adin basak degil,barisin, temizligin simgesi beyaz güvercin olmaliydi. Neyse canim üzülme. Biz biliyoruz ya yeter. Üzülme tamam mi? Beyaz güvercinim benim. (tıpkı ben gibi dimi xD)
<<BERNA>>
Admine
Admine
<<BERNA>>

Kadın

MesajKonu: Geri: Burcunu Oku Moral Bul :)))   Burcunu Oku Moral Bul :))) Icon_minitimePerş. 21 Ağus. - 12:56

hehe süper emeğine sağlık
esmer_barby
Moderatör
Moderatör
esmer_barby

Kadın

MesajKonu: Geri: Burcunu Oku Moral Bul :)))   Burcunu Oku Moral Bul :))) Icon_minitimePerş. 21 Ağus. - 13:55

haha en artılı burc benımmm:D
nevesta
Forumun Prensesi
Forumun Prensesi
nevesta

Kadın

MesajKonu: Geri: Burcunu Oku Moral Bul :)))   Burcunu Oku Moral Bul :))) Icon_minitimePerş. 21 Ağus. - 16:11

ESMER BARBY ÖZEL ÜYE OLMUŞ AMANDA AMAN
<<BERNA>>
Admine
Admine
<<BERNA>>

Kadın

MesajKonu: Geri: Burcunu Oku Moral Bul :)))   Burcunu Oku Moral Bul :))) Icon_minitimePerş. 21 Ağus. - 19:31

haketti ablası=)
yasin38
Administrator
Administrator
yasin38

Erkek

MesajKonu: Geri: Burcunu Oku Moral Bul :)))   Burcunu Oku Moral Bul :))) Icon_minitimePerş. 21 Ağus. - 20:00

BOGA
Ayy benim güzeller güzelim. Bu bogalar var ya dünya tatlisi, yer gökharikasi, seker mi seker insanlardir. Bal bunlar bal.Bunun sohbetinedoyumolmaz. Iyi sevgili, iyi arkadas,iyi,iyi,iyi,...... say say bitmez bunlar.Hatta bak yazmayayim dedim, ama dayanamayacagim ve sizinle depaylasacagim bu gerçegi. Biliyor musunuz ki sizler; "bir koçbir dünyayabedeldir"...Onlar sanli burç aleminin, yere göge sigmaz, harikulade burç gurubudur.

ımmm bi tek turquaz yer uyuyo sanki bana:D
https://turquaz.yetkin-forum.com/
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Burcunu Oku Moral Bul :)))   Burcunu Oku Moral Bul :))) Icon_minitimePerş. 28 Ağus. - 15:31

ASLAN;
Heyt bee.. gözümüzün senligi, gönlümüzün nuru. Afet-i devran, mükemmel-icihan. Aslan mi bu aslan. Senin kadar aynalarla barisik olan var mi su dünyada. Sen ki güzelligin simgesi, yer yüzünün günesi. Senin bütün fallarinda nazar çikacaktir. Mümkündür. Baska mümkünati da yoktur.Allahseni kem gözlerden korusun insallah, emi?

işte ben ya Razz
__fatoss__
Lady Mod
Lady Mod

Kadın

MesajKonu: Geri: Burcunu Oku Moral Bul :)))   Burcunu Oku Moral Bul :))) Icon_minitimeC.tesi 6 Eyl. - 15:35

ikizler iki yüslü deilis tabyy cheers
ossea
VIP Özel Üye
VIP Özel Üye
ossea

Erkek
Takma isim : tilki :D

MesajKonu: Geri: Burcunu Oku Moral Bul :)))   Burcunu Oku Moral Bul :))) Icon_minitimeC.tesi 6 Eyl. - 19:10

YAY;
Kainatin bir burcu olsa , kesin yay olurdu. Sanatkar, vefakar,dogru dürüst insan dedikleri sen olsan gerek. İçinde bir tek yay olmayan bir arkadas grubunu, ugruma ölecek olsalar bile tanimam ben. Senin heyecan budalasi oldugunu sanan bir grup kendini bilmez,senin o insana hayat veren enerjini çekemeyenlerdir. Burçlar aleminin kozmik mucizesisin sen.Senin havan bile yeter güzelim. Çatlasin çekemeyenlerin.

işte nacizane burcum Very Happy
kronick_chatlack
Yeni Üye
Yeni Üye
kronick_chatlack

Kadın

MesajKonu: Geri: Burcunu Oku Moral Bul :)))   Burcunu Oku Moral Bul :))) Icon_minitimeSalı 30 Eyl. - 20:17

ASLAN;

xPxP Razz Very Happy

Burcunu Oku Moral Bul :)))
1 sayfadaki 1 sayfası