Turquaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turquaz

Kuruluş : 08.08.08 20.08

AnasayfabayramLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Istatistikler
Toplam 94 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Learned

Kullanıcılarımız toplam 9490 mesaj attılar bunda 1928 konu
En son konular
» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
Sen unut demişsin....anlamamışım.... Icon_minitimeC.tesi 30 Tem. - 0:38 tarafından Misafir

» Obeptoppy
Sen unut demişsin....anlamamışım.... Icon_minitimeCuma 29 Tem. - 11:21 tarafından Misafir

» psikolojk durumunuz nedir?
Sen unut demişsin....anlamamışım.... Icon_minitimePaz 3 Ocak - 1:23 tarafından 3MO3

» Ayrılık ne kadar yakın?
Sen unut demişsin....anlamamışım.... Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:56 tarafından Learned

» Bir balodasın forumdan kimleri dansa kaldırırdın ?
Sen unut demişsin....anlamamışım.... Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:50 tarafından Learned

» SELAMMMM
Sen unut demişsin....anlamamışım.... Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:20 tarafından Learned

» ~ UnutuLmuş muydum ?.
Sen unut demişsin....anlamamışım.... Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:33 tarafından KaRa MeLeK

» ademi bu forumdan kim soguttuysa kim sinrlendirdiyse o kişi ademi geri döndürsün
Sen unut demişsin....anlamamışım.... Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:30 tarafından KaRa MeLeK

» Melekler Bile Aglarmıs Günün Birinde...
Sen unut demişsin....anlamamışım.... Icon_minitimeCuma 12 Ara. - 21:56 tarafından focusw7

Sen unut demişsin....anlamamışım....

+2
htyCé
<>
6 posters
YazarMesaj
<<BERNA>>
Admine
Admine
<<BERNA>>

Kadın

Sen unut demişsin....anlamamışım.... Empty
MesajKonu: Sen unut demişsin....anlamamışım....   Sen unut demişsin....anlamamışım.... Icon_minitimePtsi 15 Eyl. - 18:31

Sen 'Bitti' Dedin,Ben 'Bitmez'! Bitmedi de...! İnanamadım Söylediklerine...Hani Yapamazdın Bensiz,Ayrılığın Rüzgarı Esse Üşür,titrerdin! Şimdi İse 'Aşkı Benle Yaşamak Varken Bensizliği Tercih Ettin'...Sustum,Biliyordum;Konuşsam Yalvarıcaktım,Ayaklarına Kapanıcaktım...Küçük Düşüceğimi Düşündüğüm İçin Değil,Ne Olursa Olsun Gitmeyi Kafana Koyduğun İçin Sustum...! Madem Öyle,Herşey Gönlünce Olsun Dedim Ve Susturdum Sevdamı,Geceye Sakladım...Canımı Acıttı Sözlerin,Kalbim Acıdı da Sustum...'Daha Fazla Çirkinleştirmeyelim' Dedin,Bizde Herşey Güzeldi Diyemedim...Kafana Koymuştun Gitmeyi,'Kal' Diyemedim! 'Sadece İçimdesin Artık,Dışımda Değil!' Dedin Ve Kayboldun Gecenin Karanlığında...!Bense Bir Duvar Dibinde Çırpındım,İsyan Ettim...!Aklımda Birsürü Soru İşaretiyle Kalakaldım...Hadi Gene Gecenin Karanlığında Saklanıyordu Sensizlik,Aydınlık Bastırınca Nereye Saklanacaktı?! Sustum,Sonunun Nereye Varacağını Bilmeden,Annesini Kaybetmiş Çocuklar Gibi Aradım Durdum 'Sen(sizliği)'i...!Saklamalıydım Seni Çok Derinlere,Gömmeliydim Kalbime...Aşkın Dilinden Anlamıyorsan Anladığın Dilden Konuşmalıydım Seninle...'Artık Seni Senden Bağımsız Yaşamalıydım...!' 'Ben Seni Büyütürken İçimde Dönersin Diye,Sen ''Bensizliği'' Beslemişsin...Ben 'o' Derken,Sen 'Onsuzluk' Demişsin...!
Ben 'Aşk',
Sen 'Nefret'
Ben 'Dön'
Sen 'Unut' Demişsin,Anlamamışım...!
Bana Düşen Sadece Kabullenmek Artık...Kalbime Gömmek...Biraz Unutmak,Biraz hatırlamak...

Keşke Herşey Daha Farklı Olsaydı;
Ama Hoşçakal Dedin Ve Gittin...
Şimdi Göm Beni Kalbine Gömebildiğin Kadar,
Ben Veda Etmem Bu Aşka............!!!
htyCé
Moderatör
Moderatör
htyCé

Kadın
Takma isim : htyCéSu (:

MesajKonu: Geri: Sen unut demişsin....anlamamışım....   Sen unut demişsin....anlamamışım.... Icon_minitimePtsi 15 Eyl. - 19:40

'Ben Seni Büyütürken İçimde Dönersin Diye,Sen ''Bensizliği'' Beslemişsin

sözümü tutamadım cnm özür diLérim...çoq qüzéL oLmuş éLLériné vé yüréqiné saqLık...
ArseniQ
Moderatör
Moderatör
ArseniQ

Erkek
Takma isim : AhMeT

MesajKonu: Geri: Sen unut demişsin....anlamamışım....   Sen unut demişsin....anlamamışım.... Icon_minitimeCuma 19 Eyl. - 7:10

eMeiNe saqLk..
http://tr.netlog.com/JiLeTh
nevesta
Forumun Prensesi
Forumun Prensesi
nevesta

Kadın

MesajKonu: Geri: Sen unut demişsin....anlamamışım....   Sen unut demişsin....anlamamışım.... Icon_minitimeCuma 19 Eyl. - 7:55

Keşke Herşey Daha Farklı Olsaydı;
Ama Hoşçakal Dedin Ve Gittin...
Şimdi Göm Beni Kalbine Gömebildiğin Kadar,
Ben Veda Etmem Bu Aşka............!!!

süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
adem
Administrator
Administrator
adem

Erkek
Takma isim : sanque

MesajKonu: Geri: Sen unut demişsin....anlamamışım....   Sen unut demişsin....anlamamışım.... Icon_minitimeCuma 19 Eyl. - 15:31

emeğe saygı

saoL payLaşım için
3MO3
Yeni Üye
Yeni Üye
3MO3

Erkek
Takma isim : 3mo3

MesajKonu: Geri: Sen unut demişsin....anlamamışım....   Sen unut demişsin....anlamamışım.... Icon_minitimeÇarş. 1 Ekim - 10:42

paylaşım için saol

Sen unut demişsin....anlamamışım....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-