Turquaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turquaz

Kuruluş : 08.08.08 20.08

AnasayfabayramLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Istatistikler
Toplam 94 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Learned

Kullanıcılarımız toplam 9490 mesaj attılar bunda 1928 konu
En son konular
» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :((((( Icon_minitimeC.tesi 30 Tem. - 0:38 tarafından Misafir

» Obeptoppy
böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :((((( Icon_minitimeCuma 29 Tem. - 11:21 tarafından Misafir

» psikolojk durumunuz nedir?
böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :((((( Icon_minitimePaz 3 Ocak - 1:23 tarafından 3MO3

» Ayrılık ne kadar yakın?
böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :((((( Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:56 tarafından Learned

» Bir balodasın forumdan kimleri dansa kaldırırdın ?
böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :((((( Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:50 tarafından Learned

» SELAMMMM
böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :((((( Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:20 tarafından Learned

» ~ UnutuLmuş muydum ?.
böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :((((( Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:33 tarafından KaRa MeLeK

» ademi bu forumdan kim soguttuysa kim sinrlendirdiyse o kişi ademi geri döndürsün
böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :((((( Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:30 tarafından KaRa MeLeK

» Melekler Bile Aglarmıs Günün Birinde...
böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :((((( Icon_minitimeCuma 12 Ara. - 21:56 tarafından focusw7

böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :(((((

+5
nevesta
ArseniQ
<>
MaNyaCİzMiRLee
35_KT_738
9 posters
YazarMesaj
35_KT_738
Üye
Üye
35_KT_738

Erkek
Takma isim : KT

böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :((((( Empty
MesajKonu: böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :(((((   böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :((((( Icon_minitimeSalı 16 Eyl. - 10:50

Aşk Ve Ölüm...!

9.SINIF

Şuan dersteyiz.yanımda dünya tatlısı bir kız oturuyor.Yüzüne bakmaya kıyamıyorum.onu ne kadar çok sevdiğimi bilmiyor.o benim en yakın arkadaşım. beni sadece arkadaşı olarak görüyor.nedenini bilmiyorum ama kendimden çok utanıyorum...

10.SINIF

Evdeydim arayıp erkek arkadaşıyla tartıştığını ve bana ihtiyacı olduğunu söyledi.sonra bize geldi.bana sıkı sıkı sarılıp ağladı.Şuan dizimde uyuyor.saçlarını okşayıp ogül yüzünü doya doya seyrettim.ben onu o kadar çok severken o beni sadecearkadaşı olarak görüyor.nedenini bilmiyorum ama kendimden çok utanıyorum...

11.SINIF MEZUNİYET BALOSu

Onunla çocukluktan beri arkadaşız.8. sınıftayken birbirimize söz vermiştik lise sonda mezuniyet balosuna gidecek eşimiz olmazsa beraber gidecektik.beni aradı ve erkek arkadaşının hastalanıp gelemeyeceğini söyledi ve beraber gidebilir miyiz diye sordu. kabul etttimonu evinden aldım.balodaki en güzel kız oydu.bembeyaz elbisesiyle tıpkı bir melek gibiydi..gece boyu dans ettik.kollarımdayken hep aynı şeyi düşündüm onu çok seviyordum .gece sonunda onu evine bıraktım.beni yanağımdan öpüp en iyi arkadaşı olduğumu söyledi.onu gerçekten çok seviyorum.ama o beni arkadaşı olarak görüyor.ona onu sevdiğimi nasıl söylerim. nedenini bilmiyorum ama kenmdimden çok utanıyorum...

Aradan yıllar geçti.. şimdi o canımdan çok sevdiğim meleğimi toprağa veriyorum. özel eşyalarının arasından kara kaplı bir defter çıkmış bana verdiler.okuyup okumamakta kararsızdım.açtım. bu bir günlüktü ve bir sayfasında şöyle yazıyordu...

''Şuan dersteyiz ve yanımda dünya yakışıklısı bir çocuk oturuyor.yüzüne bakmaya doyamıyorum.onu ne kadar çok sevdiğimi bilmiyor.beni arkadaşı olarak görüyor.erkek arkadaşım olduğu yalanını söyleyerek ve sürekli onunla ilgili yalanlar uydurarak yanında olabiliyorum.onu canımdan çok seviyorum.bana bir kerecik SENİ SEVİYORUM deseydi dünyalar benim olurdu...''

Ben bu satırları okurken meleğimi çoktan gömdüler.hıçkırıklarımı tutamıyorumgözümü mezarından alamıyorum.merak etme biriciğim ben de ben de seni çok seviyorum....
http://www.sirinyerarzumservis.tr.gg
MaNyaCİzMiRLee
Ultra VB Üye
Ultra VB Üye

Erkek

MesajKonu: Geri: böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :(((((   böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :((((( Icon_minitimeÇarş. 17 Eyl. - 10:27

Bu Ne Bİlader Ya İnsanın Tüylerini Diken Diken Yapıyo Emeğine Sağlık
http://www.yazgecesi.com
<<BERNA>>
Admine
Admine
<<BERNA>>

Kadın

MesajKonu: Geri: böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :(((((   böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :((((( Icon_minitimeÇarş. 17 Eyl. - 18:21

saol paylaşım için
ArseniQ
Moderatör
Moderatör
ArseniQ

Erkek
Takma isim : AhMeT

MesajKonu: Geri: böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :(((((   böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :((((( Icon_minitimeÇarş. 17 Eyl. - 19:32

emeine saqLk...
http://tr.netlog.com/JiLeTh
nevesta
Forumun Prensesi
Forumun Prensesi
nevesta

Kadın

MesajKonu: Geri: böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :(((((   böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :((((( Icon_minitimeCuma 19 Eyl. - 7:56

sağolllllllllllll
35_KT_738
Üye
Üye
35_KT_738

Erkek
Takma isim : KT

MesajKonu: Geri: böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :(((((   böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :((((( Icon_minitimeCuma 19 Eyl. - 8:07

ne diyorsunuz arkadaslar böle bi ask olmusmudur????
http://www.sirinyerarzumservis.tr.gg
<<BERNA>>
Admine
Admine
<<BERNA>>

Kadın

MesajKonu: Geri: böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :(((((   böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :((((( Icon_minitimeCuma 19 Eyl. - 9:43

olmuştur bence
htyCé
Moderatör
Moderatör
htyCé

Kadın
Takma isim : htyCéSu (:

MesajKonu: Geri: böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :(((((   böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :((((( Icon_minitimeCuma 19 Eyl. - 15:25

ßu hayadda néLéR oLmuo ßéa oLmuştR ßncé
adem
Administrator
Administrator
adem

Erkek
Takma isim : sanque

MesajKonu: Geri: böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :(((((   böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :((((( Icon_minitimeCuma 19 Eyl. - 15:30

emeğe saygı

saoL payLaşım için

oLmştr derim ben
3MO3
Yeni Üye
Yeni Üye
3MO3

Erkek
Takma isim : 3mo3

MesajKonu: Geri: böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :(((((   böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :((((( Icon_minitimeÇarş. 1 Ekim - 10:44

paylaşım için saol kuzen
3MO3
Yeni Üye
Yeni Üye
3MO3

Erkek
Takma isim : 3mo3

MesajKonu: Geri: böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :(((((   böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :((((( Icon_minitimeÇarş. 1 Ekim - 10:44

paylaşım için saol
gzm*
Lady Mod
Lady Mod
gzm*

Kadın

MesajKonu: Geri: böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :(((((   böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :((((( Icon_minitimeC.tesi 4 Ekim - 20:28

BiLiyodum bunu
çok kötü bi durum =(

böyle bir aşk olabilirmi yhaaa :(((((
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-