Turquaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turquaz

Kuruluş : 08.08.08 20.08

AnasayfabayramLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Istatistikler
Toplam 94 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Learned

Kullanıcılarımız toplam 9490 mesaj attılar bunda 1928 konu
En son konular
» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
YOKLUĞUNA SIĞINDIĞIM GECELERDE… Icon_minitimeC.tesi 30 Tem. - 0:38 tarafından Misafir

» Obeptoppy
YOKLUĞUNA SIĞINDIĞIM GECELERDE… Icon_minitimeCuma 29 Tem. - 11:21 tarafından Misafir

» psikolojk durumunuz nedir?
YOKLUĞUNA SIĞINDIĞIM GECELERDE… Icon_minitimePaz 3 Ocak - 1:23 tarafından 3MO3

» Ayrılık ne kadar yakın?
YOKLUĞUNA SIĞINDIĞIM GECELERDE… Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:56 tarafından Learned

» Bir balodasın forumdan kimleri dansa kaldırırdın ?
YOKLUĞUNA SIĞINDIĞIM GECELERDE… Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:50 tarafından Learned

» SELAMMMM
YOKLUĞUNA SIĞINDIĞIM GECELERDE… Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:20 tarafından Learned

» ~ UnutuLmuş muydum ?.
YOKLUĞUNA SIĞINDIĞIM GECELERDE… Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:33 tarafından KaRa MeLeK

» ademi bu forumdan kim soguttuysa kim sinrlendirdiyse o kişi ademi geri döndürsün
YOKLUĞUNA SIĞINDIĞIM GECELERDE… Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:30 tarafından KaRa MeLeK

» Melekler Bile Aglarmıs Günün Birinde...
YOKLUĞUNA SIĞINDIĞIM GECELERDE… Icon_minitimeCuma 12 Ara. - 21:56 tarafından focusw7

YOKLUĞUNA SIĞINDIĞIM GECELERDE…

4 posters
YazarMesaj
adem
Administrator
Administrator
adem

Erkek
Takma isim : sanque

YOKLUĞUNA SIĞINDIĞIM GECELERDE… Empty
MesajKonu: YOKLUĞUNA SIĞINDIĞIM GECELERDE…   YOKLUĞUNA SIĞINDIĞIM GECELERDE… Icon_minitimeCuma 26 Eyl. - 14:40

Anladım…

Yazgısı kırık notalara düşmüş bir sevdanın iki yenik yüreğiyiz biz. Herhangi bir köşe başında karşılaşmış ruhlarımızın en yalnız anlarında gözlerimiz değmiş birbirine suskunluğumuza işlenmiş bu tadı acı sevdalar yalnızlık yazgı…
Susuyorum
Adın kadar kapalıyım hayata gel diyorum

"EY GÜLÜŞÜ GÜNEŞ SEVGİLİ HAYATIMA GEL! DÜŞLERİM SIKILDI DOKUNAMAMAKTAN HAYALİNE GEL…"

Yollarım çıkmazda, dizlerimde çocukluğumdan kalma yaralar yüreğimde acı. Çığlıklarım da adın yankılanıyor duymuyorsun. Kendi kendime konuşuyorum gecelerde yüzünü çizdiğim duvarlara kan damlıyor, dağılan silüetine silüetimi yapıştırıyorum öyle çok yakışıyor ki gülüyorsun, geceler mutlu. Yüreğinde büyüyen aşkı izliyorum gözbebeklerinde. Geri dönülecek zamanlarım var diyorum, senli yaşanacak yağmurlarım. Susuyorsun. Beni duy diyorum.Yolları uzak gittiğin kentlerin DUYMUYORSUN.

Şimdi yanılsamalarda büyüyen, adı sahte, gülüşü sahte benliğimde hala kör bir noktayla dolaşan suskun sevdalar biriktiriyorum sana, belki diyor içimin bir yanı belki yüreğime, düşlerimde hissettiğim nefesin kadar yakın olabilirsin bana. Bir gece yağmur yağar kararır hava ve sen ve sen…

Şimdi bilsen bunları, içimi ve hayatımda ne denli büyük bir aşkla çevrelendiğini bilsen gelir miydin? Sana beni anla dediğim kaçamak bakışlarımda görebilir miydin? Ne denli sevdiği mi seni. Kimbilir şimdi nasıl ve hangi duygulardasın satırlarımı okurken, büyük ihtimal kendinden, senden bahsettiğim aklına bile gelmiyor. Sen gözleri güneş sevgili ben küçük bir kızdım ellerinde, yüreğinde büyüdüm kaçtım, senden gittim ve döndüm geceler boyu uzaktan izlediğim gölgen hep yanımda oldu. Zaman seni alırken benden ve yeni doğan bir çocuğun gözlerinde büyüyen gözlerini gördüğümde anladım. Aşk uzaklara yazdıysa adını unutulmayacak bir hikaye kalıyor bakışların ardında. Gizli içten bir elveda büyüyor büyüyor.
Aşk hiç bitmiyor.
ArseniQ
Moderatör
Moderatör
ArseniQ

Erkek
Takma isim : AhMeT

YOKLUĞUNA SIĞINDIĞIM GECELERDE… Empty
MesajKonu: Geri: YOKLUĞUNA SIĞINDIĞIM GECELERDE…   YOKLUĞUNA SIĞINDIĞIM GECELERDE… Icon_minitimeCuma 26 Eyl. - 15:21

eMeine saqLıq ...
http://tr.netlog.com/JiLeTh
<<BERNA>>
Admine
Admine
<<BERNA>>

Kadın

YOKLUĞUNA SIĞINDIĞIM GECELERDE&#8230; Empty
MesajKonu: Geri: YOKLUĞUNA SIĞINDIĞIM GECELERDE&#8230;   YOKLUĞUNA SIĞINDIĞIM GECELERDE&#8230; Icon_minitimeCuma 26 Eyl. - 16:03

emeğine sağlık
3MO3
Yeni Üye
Yeni Üye
3MO3

Erkek
Takma isim : 3mo3

YOKLUĞUNA SIĞINDIĞIM GECELERDE&#8230; Empty
MesajKonu: Geri: YOKLUĞUNA SIĞINDIĞIM GECELERDE&#8230;   YOKLUĞUNA SIĞINDIĞIM GECELERDE&#8230; Icon_minitimeÇarş. 1 Ekim - 10:41

paylaşım için saol

YOKLUĞUNA SIĞINDIĞIM GECELERDE&#8230;
1 sayfadaki 1 sayfası