Turquaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turquaz

Kuruluş : 08.08.08 20.08

AnasayfabayramLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Istatistikler
Toplam 94 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Learned

Kullanıcılarımız toplam 9490 mesaj attılar bunda 1928 konu
En son konular
» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
"Amin" De Öldür Beni ! Icon_minitimeC.tesi 30 Tem. - 0:38 tarafından Misafir

» Obeptoppy
"Amin" De Öldür Beni ! Icon_minitimeCuma 29 Tem. - 11:21 tarafından Misafir

» psikolojk durumunuz nedir?
"Amin" De Öldür Beni ! Icon_minitimePaz 3 Ocak - 1:23 tarafından 3MO3

» Ayrılık ne kadar yakın?
"Amin" De Öldür Beni ! Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:56 tarafından Learned

» Bir balodasın forumdan kimleri dansa kaldırırdın ?
"Amin" De Öldür Beni ! Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:50 tarafından Learned

» SELAMMMM
"Amin" De Öldür Beni ! Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:20 tarafından Learned

» ~ UnutuLmuş muydum ?.
"Amin" De Öldür Beni ! Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:33 tarafından KaRa MeLeK

» ademi bu forumdan kim soguttuysa kim sinrlendirdiyse o kişi ademi geri döndürsün
"Amin" De Öldür Beni ! Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:30 tarafından KaRa MeLeK

» Melekler Bile Aglarmıs Günün Birinde...
"Amin" De Öldür Beni ! Icon_minitimeCuma 12 Ara. - 21:56 tarafından focusw7

"Amin" De Öldür Beni !

5 posters
YazarMesaj
<<BERNA>>
Admine
Admine
<<BERNA>>

Kadın

"Amin" De Öldür Beni ! Empty
MesajKonu: "Amin" De Öldür Beni !   "Amin" De Öldür Beni ! Icon_minitimePaz 28 Eyl. - 11:13

Hüznümü yutan suskunluklarda gözlerimin parantezine kapandım…ellerim şeytanın yüzündeydi…gezdim …ürktüm…yokluğu nun istanbul´una Fatih olamadım…hezimetinde yim!…

Gidişine virgül atarken,sesinin ünleminde intihar eden noktalara kırıldım…tırnaklarım la yüzümün parantezini açamadım…kalbimi kaşıyan soruların işaretinde kimsesizliğimi astım…kelimeler can kırıkları şimdi,konuştukça kanatır,kanattıkça konuşturur…

Kalemimin mülteciğili ile göçüyorum aklının kan damlayan mededhah ve berzah yanına,sığındığım tümcelerinden yorgun bir insan silueti çıkarıyorum, “kalırsam sende ölürüm,gidersem gidişimde” diyorsun…ben her türlü ölüme yakınım…bilmiyorsun!

Suskunluğun tınısından başı elleri arasında yoklukla boğuşan bir istanbul devşiriyorum…göğsümün elma şekerli çocuğuna gudubet bir anne oluyorum…”bir daha azimetler olmayacak” desende,ciğerime düşen nar-ı közlerle gözlerimi sisletiyorum…

Şimdi hangi el yıkar benim gözyaşımdan ıslak paslanan yanaklarımı…şimdi,o içinde sen olan,beklenen istanbul çıkıp gelir mi sabahıma?-o hayatın kalın harflerle yaşandığı büyük şehir- gelmez…gelen de bendeki istanbul´a değmez!…

Ceplerimde iki bilinmeyenli bir denklem gibi taşıyorum aşkı…hiçlendikçe karanfil kanıyorum,karanfil kokuyorum…akılsızlığ ın ortasına ebhem bir insan gibi düşüyorum…bu beladetliğim sensin..çık gel de yüzüm gülsün!…içimin cenazesi misin nesin!…öksürde doğrulsun Nemrut bakışlı leşin!…

Dilimin duvarlarında pişiriyorum kesavet içerikli ağlayışlarımı,şiirle rin kanatlarını kırıp göğe salıyorum…gözlerimin perdelerini yırtıyorum kirpiklerinin tellerinde,eteklerim i gamzelerinde tutuşturuyorum…Haydarpaşa´da güneşe ağlayan çocuğu kaçırıyorum,berdevam bir karanlığa düşüyor şehir…adının geçtiği bütün sokakların bedduasını yutuyorum…”hadi dön!” deme…zinhar ölüyorum!…

Şeytanın maksutunda şiirlere asılıyorum,söz kurşunlarına diziyor beni sayfalar…kalemimin cellatlığında son isteğim “sen!” diyorum…

Ağzı kan dolu beddualarla dayanır kapına istanbul,ölümümü ister…sözcükler dudaklarının titrekliğinde acı bir ağıttır…şeytan,içind eki çocukla beddualardadır…harlandıkça söndürür,söndürdükçe bitirir seni…
dışına taşar gözyaşı…
daha fazla bitmeden…

“amin!” de öldür beni!…
ArseniQ
Moderatör
Moderatör
ArseniQ

Erkek
Takma isim : AhMeT

MesajKonu: Geri: "Amin" De Öldür Beni !   "Amin" De Öldür Beni ! Icon_minitimePaz 28 Eyl. - 11:15

éMéiNé saqLıQ ....
http://tr.netlog.com/JiLeTh
htyCé
Moderatör
Moderatör
htyCé

Kadın
Takma isim : htyCéSu (:

MesajKonu: Geri: "Amin" De Öldür Beni !   "Amin" De Öldür Beni ! Icon_minitimePaz 28 Eyl. - 14:06

éméqiné saqLıK...
kronick_chatlack
Yeni Üye
Yeni Üye
kronick_chatlack

Kadın

MesajKonu: Geri: "Amin" De Öldür Beni !   "Amin" De Öldür Beni ! Icon_minitimePaz 28 Eyl. - 14:49

éMéqiNé SaqLıq
3MO3
Yeni Üye
Yeni Üye
3MO3

Erkek
Takma isim : 3mo3

MesajKonu: Geri: "Amin" De Öldür Beni !   "Amin" De Öldür Beni ! Icon_minitimeÇarş. 1 Ekim - 10:28

éMéqiNé SaqLıq Give Rose

"Amin" De Öldür Beni !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-