Turquaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turquaz

Kuruluş : 08.08.08 20.08

AnasayfabayramLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Istatistikler
Toplam 94 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Learned

Kullanıcılarımız toplam 9490 mesaj attılar bunda 1928 konu
En son konular
» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
ßékLéntisiz sévméK Icon_minitimeC.tesi 30 Tem. - 0:38 tarafından Misafir

» Obeptoppy
ßékLéntisiz sévméK Icon_minitimeCuma 29 Tem. - 11:21 tarafından Misafir

» psikolojk durumunuz nedir?
ßékLéntisiz sévméK Icon_minitimePaz 3 Ocak - 1:23 tarafından 3MO3

» Ayrılık ne kadar yakın?
ßékLéntisiz sévméK Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:56 tarafından Learned

» Bir balodasın forumdan kimleri dansa kaldırırdın ?
ßékLéntisiz sévméK Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:50 tarafından Learned

» SELAMMMM
ßékLéntisiz sévméK Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:20 tarafından Learned

» ~ UnutuLmuş muydum ?.
ßékLéntisiz sévméK Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:33 tarafından KaRa MeLeK

» ademi bu forumdan kim soguttuysa kim sinrlendirdiyse o kişi ademi geri döndürsün
ßékLéntisiz sévméK Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:30 tarafından KaRa MeLeK

» Melekler Bile Aglarmıs Günün Birinde...
ßékLéntisiz sévméK Icon_minitimeCuma 12 Ara. - 21:56 tarafından focusw7

ßékLéntisiz sévméK

5 posters
YazarMesaj
htyCé
Moderatör
Moderatör
htyCé

Kadın
Takma isim : htyCéSu (:

ßékLéntisiz sévméK Empty
MesajKonu: ßékLéntisiz sévméK   ßékLéntisiz sévméK Icon_minitimePtsi 29 Eyl. - 1:54

Yani “Bugün telefon etmedi” demeden, “Su an nerede acaba?” diye kendi kendinizi yemeden,

“Yas günümü hatırlayacak mı acaba?” diye bir beklenti içine girmeden…

Sevdiniz mi hiç?

Onun, size ait olmadığını kabul edip,onu özgür yaşamı ile sevmeyi denediniz mi?

Yanındaki kız arkadaşına aldırmamayı öğrenip ama aldırmıyormuş gibi yapmadan, gerçekten aldırmadan,

“Bitecekse biter, bunu ben değiştiremem, beni sevmeyi bırakmasını değiştiremeyeceğim gibi” diye düşünüp. Onu yersiz kiskancliklara bogmaktan ve kendinizi yipratmaktan vazgecebildiniz mi hic? Hic beklemeden calan bir kapida, onu karsiniz da gormek ne guzeldir bilir misiniz?

Beklemediginiz bir anda hediye almak en sevdiginizden. .. Ve beklemeden gelen bir “seni seviyorum” mesajinin tadina varabildiniz mi hic? Siz istediginiz icin degil, o istiyor diye yapildi mi tum bunlar? Ve beklentisiz sevmenin tadina bakabildiniz mi hic? “Bugun beni hatirlamadi” yerine “Hic beklemiyordum, senin gelecegini” diyebilmek ne guzeldir oysa… Onu bogmadan, kendinizi bogmadan sevebilmek ne guzeldir…

Sahiplenme duygusundan uzak, sevmenin, sevilmenin tadina varabildiniz mi hic? Yapilmamis davranislar, soylenmemis sevgi sozcukleri ile kendi kendinizi ask cikmazinda kaybedeceginize, Hic beklenmeyen bir demet cicekle mutlu oldunuz mu? Beklentisiz sevin… Ben, beklentisiz seviyorum… “Niye aranmadim” diye dusunup kendini kendinizi yiyeceginize, hic beklenmedik bir “Seni ozledim” mesaji ile aski yakalayin..

Beklentisiz sevin… Ben, beklentisiz seviyorum… O, sizin sevgiliniz oldugu icin degil. Ona tapulu maliniz gibi, cantaniz, arabaniz gibi davranma hakkiniz oldugunu dusunmeden. Onu sevdiginiz, onun da sizi sevdigi icin sevin… Sevgiye karisan “beklenti” denen illeti hemen silin askin ak sayfalarindan. .. Goreceksiniz ki, o zaman ask, baska bir guzel… Goreceksiniz ki, o zaman sevgili, daha bir romantik…

Goreceksiniz ki, o zaman sevmek ve sevilmenin damaklarda biraktigi tat, yillanmis sarap gibi, beklenti zehrine karismadan bir baska donduruyor insanin basini… Ben, beklentisiz seviyorum… Onun nerede oldugunu merak etmiyorum… “Beni bugun neden aramadi” diye gecirmiyorum icimden, aramadigi zamanlarda.. . Gelecege dair hayallerim de yok zaten… Ben, sevgiyi yasiyorum… Onun yanimda oldugu anlar o kadar degerli, o kadar kiymetli ki…

Gerceklesmemis ve gerceklesmeyecek beklentilerle mahvetmiyoruz o anlari… Beklentisiz seviyoruz… Sevdigimiz icin seviyoruz…

Hayalsiz, geleceksiz, beklentisiz. .. Anlik seviyoruz…

Deneyin… Beklentisiz, sevmeyi deneyin bir gun… Beklentilerle bogdugunuz asklariniza aciyacaksiniz. ..

Can Dündar
<<BERNA>>
Admine
Admine
<<BERNA>>

Kadın

ßékLéntisiz sévméK Empty
MesajKonu: Geri: ßékLéntisiz sévméK   ßékLéntisiz sévméK Icon_minitimePtsi 29 Eyl. - 4:37

emeğine sağlık
ArseniQ
Moderatör
Moderatör
ArseniQ

Erkek
Takma isim : AhMeT

ßékLéntisiz sévméK Empty
MesajKonu: Geri: ßékLéntisiz sévméK   ßékLéntisiz sévméK Icon_minitimePtsi 29 Eyl. - 10:05

emeine saqLk bidanmm
http://tr.netlog.com/JiLeTh
kronick_chatlack
Yeni Üye
Yeni Üye
kronick_chatlack

Kadın

ßékLéntisiz sévméK Empty
MesajKonu: Geri: ßékLéntisiz sévméK   ßékLéntisiz sévméK Icon_minitimeSalı 30 Eyl. - 20:04

éMéqiNé SaqLıq
3MO3
Yeni Üye
Yeni Üye
3MO3

Erkek
Takma isim : 3mo3

ßékLéntisiz sévméK Empty
MesajKonu: Geri: ßékLéntisiz sévméK   ßékLéntisiz sévméK Icon_minitimeÇarş. 1 Ekim - 10:21

éMéqiNé SaqLıq Give Rose

ßékLéntisiz sévméK
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-