Turquaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turquaz

Kuruluş : 08.08.08 20.08

AnasayfabayramLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Istatistikler
Toplam 94 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Learned

Kullanıcılarımız toplam 9490 mesaj attılar bunda 1928 konu
En son konular
» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
..bén $imdi küçük bir kız çocuğu... Icon_minitimeC.tesi 30 Tem. - 0:38 tarafından Misafir

» Obeptoppy
..bén $imdi küçük bir kız çocuğu... Icon_minitimeCuma 29 Tem. - 11:21 tarafından Misafir

» psikolojk durumunuz nedir?
..bén $imdi küçük bir kız çocuğu... Icon_minitimePaz 3 Ocak - 1:23 tarafından 3MO3

» Ayrılık ne kadar yakın?
..bén $imdi küçük bir kız çocuğu... Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:56 tarafından Learned

» Bir balodasın forumdan kimleri dansa kaldırırdın ?
..bén $imdi küçük bir kız çocuğu... Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:50 tarafından Learned

» SELAMMMM
..bén $imdi küçük bir kız çocuğu... Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:20 tarafından Learned

» ~ UnutuLmuş muydum ?.
..bén $imdi küçük bir kız çocuğu... Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:33 tarafından KaRa MeLeK

» ademi bu forumdan kim soguttuysa kim sinrlendirdiyse o kişi ademi geri döndürsün
..bén $imdi küçük bir kız çocuğu... Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:30 tarafından KaRa MeLeK

» Melekler Bile Aglarmıs Günün Birinde...
..bén $imdi küçük bir kız çocuğu... Icon_minitimeCuma 12 Ara. - 21:56 tarafından focusw7

..bén $imdi küçük bir kız çocuğu...

3 posters
YazarMesaj
<<BERNA>>
Admine
Admine
<<BERNA>>

Kadın

..bén $imdi küçük bir kız çocuğu... Empty
MesajKonu: ..bén $imdi küçük bir kız çocuğu...   ..bén $imdi küçük bir kız çocuğu... Icon_minitimeÇarş. 8 Ekim - 12:06

Seni tanıdıktan sonra hep kızmışımdır zamana,ne çabuk geçiyor diye...Oysa şimdi ben seni sensizlikle yaşamaya mahkumum. Ne de zor seni sadece rüyalarımda yaşatmak...Benim olmayacağını biliyorum.

Anlatsam sevgimi ,aşkımı karşılıksız kalacağından korkuyorum .Ağzından çıkacak bir “Hayır”cevabı inan ruhumu bedenimden ayıracak.

Yanında gölge olmuştum,sen hiç farkıma varmamıştın. Her sabah yolunu gözler,dersten çıkışını beklerdim. Herkes mutluluğun tadını çıkarırken ben ayrılıkları ezberledim. Oysa ben gözlerine bakıp yüreğine dalmak için neler vermezdim...Hiç bu kadar çaresiz kalmamıştım. Çatlamış dudakların suya muhtaç olduğu gibi ben de sana muhtacım.

Her gece hayaller kurardım. Kurduğum hayallerde bile benim olmazdın. Sabaha kadar uyutmazdın beni. Gece gündüze kavuşurken ben hala sana kavuşamıyordum. Yüreğimi parçaladığın yetmezmiş gibi şimdide beynimi kemiriyorsun. Doğmayı bekleyen güneş gibi bekliyordum seni...Bıkmıştım artık acı çekmekten ve ayrılıkları ezberlemekten. Mutluluğa hasret kalmıştı yüreğim,tam beş yıl olmuştu karşılıksız aşkım başlayalı...

Hiçbir zaman cesaretli olamadım. Yine ben senden habersiz, ben seni sensiz yaşıyorum kardelenim. Yıllar çabuk geçti ben seni hayal bile edemiyorum. Hayalin bile benden uzak...

Geçenlerde gördüm seni, tam iki sene sonra. Yüreğim deli gibi çarptı. Ayakta duracak takatim bile yoktu. Çocuğunu elinde görünce kendimden geçtim. Önce gözlerim nemlendi, sonra usulca dökülüverdi. Kirpiklerimin arasından birkaç damla yaş. Umutlarım bir film şeridi gibi geçiyordu aklımdan. Sanki bir kağıdın yanıp rüzgarla savrulması gibi tüm umutlarım yok oldu. Olsun be kardelenim belki sana sahip olamamıştım ama şunu bilmeni isterim ki, bende yarattığın seni benden kimse koparmaz.
htyCé
Moderatör
Moderatör
htyCé

Kadın
Takma isim : htyCéSu (:

MesajKonu: Geri: ..bén $imdi küçük bir kız çocuğu...   ..bén $imdi küçük bir kız çocuğu... Icon_minitimeÇarş. 8 Ekim - 13:17

éméqiné saqLıK
adem
Administrator
Administrator
adem

Erkek
Takma isim : sanque

MesajKonu: Geri: ..bén $imdi küçük bir kız çocuğu...   ..bén $imdi küçük bir kız çocuğu... Icon_minitimeÇarş. 8 Ekim - 17:43

Herkes mutluluğun tadını çıkarırken ben ayrılıkları ezberledim.

çok güseL bi sözmüş emeğine sağLık

..bén $imdi küçük bir kız çocuğu...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-