Turquaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turquaz

Kuruluş : 08.08.08 20.08

AnasayfabayramLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Istatistikler
Toplam 94 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Learned

Kullanıcılarımız toplam 9490 mesaj attılar bunda 1928 konu
En son konular
» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
Aşk mektubu yaz !! Icon_minitimeC.tesi 30 Tem. - 0:38 tarafından Misafir

» Obeptoppy
Aşk mektubu yaz !! Icon_minitimeCuma 29 Tem. - 11:21 tarafından Misafir

» psikolojk durumunuz nedir?
Aşk mektubu yaz !! Icon_minitimePaz 3 Ocak - 1:23 tarafından 3MO3

» Ayrılık ne kadar yakın?
Aşk mektubu yaz !! Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:56 tarafından Learned

» Bir balodasın forumdan kimleri dansa kaldırırdın ?
Aşk mektubu yaz !! Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:50 tarafından Learned

» SELAMMMM
Aşk mektubu yaz !! Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:20 tarafından Learned

» ~ UnutuLmuş muydum ?.
Aşk mektubu yaz !! Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:33 tarafından KaRa MeLeK

» ademi bu forumdan kim soguttuysa kim sinrlendirdiyse o kişi ademi geri döndürsün
Aşk mektubu yaz !! Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:30 tarafından KaRa MeLeK

» Melekler Bile Aglarmıs Günün Birinde...
Aşk mektubu yaz !! Icon_minitimeCuma 12 Ara. - 21:56 tarafından focusw7

Aşk mektubu yaz !!

3 posters
YazarMesaj
gzm*
Lady Mod
Lady Mod
gzm*

Kadın

Aşk mektubu yaz !! Empty
MesajKonu: Aşk mektubu yaz !!   Aşk mektubu yaz !! Icon_minitimeÇarş. 5 Kas. - 21:30

http://www.beles.org/ask_mektubum.htm

yaa arkadaşLar çook komik şeyLer çıkıyo Lütfen payLaşın çıkan şeyLeri banada çook komik bişey çıktı zuaa Very Happy şurda payLaşiyim hemen Very Happy

Canım Sevgilim Ömer;
Bu mektubu sana İzmir dan yazıyorum..Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin.Eski günlerimizi
unutamıyorum.Seninleyken dinlediğimiz Aşırı Doz MeLankoLi şarkısı çalıyor ve ben şuan da o şarkıyı
dinliyorum.Mazimiz geliyor aklıma.Çok üzülüyorum sevgilim..Bana verdiğin sözler,ettiğin yeminler,bir türlü
çıkmıyor aklımdan..Hani bana söylediğin Eti PuF lafı var ya,işte o benim hayatımı değiştirdi.Seninle
geçirdiğim günler geliyor aklıma. 15 yıldır boş yaşamışım.Bana hayatımın en güzel günlerini yaşattın.
Farkında mısın sevgilim? Bugün beni terk edişinin 42. günü.Sana maL diyeceğim ama dilim varmıyor..Diyemiyorum..
Bir gün kahvaltı yaparken kafana şeker kasesini fırlatmıştım.Sen de ani bir
refleksle eğilerek tehlikeyi bertaraf etmiştin ve bana aptaL demiştin.Ama arkasından gelen reçel
kavanozunu hiç hesaba katmamıştın sevgilim.Yüzünden süzülen reçel ile çok tatlıydın.

Ömer; Seni her zaman çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim.Seni hiçbir zaman unutmayacağım
Ben yalnızca sana bağlı kalacağım (sen başkasının olsan bile) Beni terk ettiğin gün Eti Cin almıştım.
Üzerinde 30 gün içerisinde tüketin yazıyordu. Bugün 42 gün olmuş ve ben o Eti Cin i yedim sevgilim.
Gerisi Allah'a kalmış...Ölürsem seni çok sevdiğimi,senin için üyeLiğimi bile feda edeceğimi unutma.
Bu arada sakın mezarıma gelme!!!

Son olarak; kendine iyi bak ! Ömer

Off koptumm yaa Very Happy:D
htyCé
Moderatör
Moderatör
htyCé

Kadın
Takma isim : htyCéSu (:

Aşk mektubu yaz !! Empty
MesajKonu: Geri: Aşk mektubu yaz !!   Aşk mektubu yaz !! Icon_minitimePerş. 6 Kas. - 14:37

Canım Sevgilim ahmet;
Bu mektubu sana sınıf dan yazıyorum..Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin.Eski günlerimizi
unutamıyorum.Seninleyken dinlediğimiz aşk herşeyi affeder mi şarkısı çalıyor ve ben şuan da o şarkıyı
dinliyorum.Mazimiz geliyor aklıma.Çok üzülüyorum sevgilim..Bana verdiğin sözler,ettiğin yeminler,bir türlü
çıkmıyor aklımdan..Hani bana söylediğin bebeğim lafı var ya,işte o benim hayatımı değiştirdi.Seninle
geçirdiğim günler geliyor aklıma. 16 yıldır boş yaşamışım.Bana hayatımın en güzel günlerini yaşattın.
Farkında mısın sevgilim? Bugün beni terk edişinin 40. günü.Sana şerefsiz diyeceğim ama dilim varmıyor..Diyemiyorum..
refleksle eğilerek tehlikeyi bertaraf etmiştin ve bana kabiLiyetsiz demiştin.Ama arkasından gelen reçel
kavanozunu hiç hesaba katmamıştın sevgilim.Yüzünden süzülen reçel ile çok tatlıydın.

ahmet; Seni her zaman çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim.Seni hiçbir zaman unutmayacağım
Ben yalnızca sana bağlı kalacağım (sen başkasının olsan bile) Beni terk ettiğin gün pizza almıştım.
Üzerinde 30 gün içerisinde tüketin yazıyordu. Bugün 40 gün olmuş ve ben o pizza i yedim sevgilim.
Gerisi Allah'a kalmış...Ölürsem seni çok sevdiğimi,senin için kendimi bile feda edeceğimi unutma.

Son olarak; seni seviyorum ahmet

harika ya xD
Fuu
Ultra VB Üye
Ultra VB Üye
Fuu

Erkek
Takma isim : Aytek's

Aşk mektubu yaz !! Empty
MesajKonu: Geri: Aşk mektubu yaz !!   Aşk mektubu yaz !! Icon_minitimePerş. 11 Ara. - 17:52

sanki saçma oldu gbi xD

Canım Sevgilim x;
Bu mektubu sana eserkent dan yazıyorum..Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin.Eski günlerimizi
unutamıyorum.Seninleyken dinlediğimiz bad day şarkısı çalıyor ve ben şuan da o şarkıyı
çıkmıyor aklımdan..Hani bana söylediğin ciğerim lafı var ya,işte o benim hayatımı değiştirdi.Seninle
geçirdiğim günler geliyor aklıma. 16 yıldır boş yaşamışım.Bana hayatımın en güzel günlerini yaşattın.
Farkında mısın sevgilim? Bugün beni terk edişinin 49. günü.Sana giden çoktan gitmiştir diyeceğim ama dilim varmıyor..Diyemiyorum..
refleksle eğilerek tehlikeyi bertaraf etmiştin ve bana elinden geleni ardına koyma demiştin.Ama arkasından gelen reçel

x; Seni her zaman çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim.Seni hiçbir zaman unutmayacağım
Ben yalnızca sana bağlı kalacağım (sen başkasının olsan bile) Beni terk ettiğin gün poğaça almıştım.
Üzerinde 30 gün içerisinde tüketin yazıyordu. Bugün 49 gün olmuş ve ben o poğaça i yedim sevgilim.
Gerisi Allah'a kalmış...Ölürsem seni çok sevdiğimi,senin için herşeyimi bile feda edeceğimi unutma.

Son olarak; Giden çoktan gitmiştir... x
http://www.mekan-tr.com

Aşk mektubu yaz !!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-