Turquaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turquaz

Kuruluş : 08.08.08 20.08

AnasayfabayramLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Istatistikler
Toplam 94 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Learned

Kullanıcılarımız toplam 9490 mesaj attılar bunda 1928 konu
En son konular
» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye Icon_minitimeC.tesi 30 Tem. - 0:38 tarafından Misafir

» Obeptoppy
ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye Icon_minitimeCuma 29 Tem. - 11:21 tarafından Misafir

» psikolojk durumunuz nedir?
ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye Icon_minitimePaz 3 Ocak - 1:23 tarafından 3MO3

» Ayrılık ne kadar yakın?
ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:56 tarafından Learned

» Bir balodasın forumdan kimleri dansa kaldırırdın ?
ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:50 tarafından Learned

» SELAMMMM
ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:20 tarafından Learned

» ~ UnutuLmuş muydum ?.
ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:33 tarafından KaRa MeLeK

» ademi bu forumdan kim soguttuysa kim sinrlendirdiyse o kişi ademi geri döndürsün
ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:30 tarafından KaRa MeLeK

» Melekler Bile Aglarmıs Günün Birinde...
ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye Icon_minitimeCuma 12 Ara. - 21:56 tarafından focusw7

ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye

+3
yasin38
<>
esmer_barby
7 posters
YazarMesaj
esmer_barby
Moderatör
Moderatör
esmer_barby

Kadın

ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye Empty
MesajKonu: ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye   ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye Icon_minitimeC.tesi 16 Ağus. - 9:38

GÖLGE

Onunla ilk tanıştığımızda her yer günlük güneşlikti. Üstümde kotum, spor ayakkabılarım vardı. Saçlarım parıl parıldı. Gözlerim ışıltılı. Sıcaktım. Üşümüyordum. Çok kısa bir süre sonra beraber olmaya başladık. Hemen ardından da bana evlenme teklif etti. Evlendik. Evlendiğimizin ertesi günü sabah perdeyi açtım. Güneşi göremedim. Her yer karanlıktı. Anlamadım. Çünkü aslında mevsim yazdı. Ama çok umursamadım. Daha ertesi gün, yine karanlıktı. Sanki önünde biri duruyordu güneşin.

Bir sene böyle geçti. Önce depresyona girdim güneşsizlikten. İkinci sene kemiklerim çatırdamaya başladı. Üçüncü sene romatizma oldum, nemden. Dördünce sene, beni uzun senelerdir görmeyen bir arkadaşıma denk geldim yolda. Kamburum çıkmış bir hale görünce beni, "Ne oldu sana?" diye sordu. "Senin parlak saçların, ne dik bir sırtın vardı." Güneşsiz gök yüzünü gösterdim. "Size bir şey olmuyor mu? Kaç senedir güneş yok. Ben mi çok hassasım acaba?" dedim.

Gülümsedi: "Birinin gölgesinde kalmışsın sen!"

"Ne demek o?" dedim.

"Birinin gölgesinde kalmışsın işte..." dedi. "Güneş var şu anda. Senin için yoktur ama. Bir arkadaşımın daha başına gelmişti bu. En sonunda kadın buza dönüştü. Kimse kıramadı. Hiçbir şey ısıtamadı onu..."

"Peki" dedim, anlamaya çalışarak, "Güneş var mı ki? Şu anda gerçekten güneşli mi hava?"

"Evet" dedi. Baktım, hakikaten de saçları parıl parıldı. Gözleri ışıltılı. Üşümüyordu da. İncecik bir gömlekle dolaşabiliyordu sokakta. Öpüştük, ayrıldık. Kafamda bir düşünceyle eve döndüm ben de. Gölgesinde mi kalmıştım hakikaten birinin?

O eve geldi sonra. "Ne düşünüyorsun bakayım" dedi.

"Güneşi ne kadar özlediğimi..." dedim.

Başka soru sormadı.

Ertesi gün ayrıldık.
<<BERNA>>
Admine
Admine
<<BERNA>>

Kadın

MesajKonu: Geri: ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye   ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye Icon_minitimeC.tesi 16 Ağus. - 9:40

emeğine sağlık güzel hikaye birinin gölgesinde kalmak anca bu kadar güzel ifade edilir
esmer_barby
Moderatör
Moderatör
esmer_barby

Kadın

MesajKonu: Geri: ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye   ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye Icon_minitimeC.tesi 16 Ağus. - 13:06

rica cnm Very Happy
yasin38
Administrator
Administrator
yasin38

Erkek

MesajKonu: Geri: ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye   ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye Icon_minitimeC.tesi 16 Ağus. - 13:24

ei bari seven olmuş emeğine sağlık Very Happy:D
https://turquaz.yetkin-forum.com/
esmer_barby
Moderatör
Moderatör
esmer_barby

Kadın

MesajKonu: Geri: ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye   ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye Icon_minitimeC.tesi 16 Ağus. - 17:16

sen illa bi gıcıklık çıkarcan demy:)
yasin38
Administrator
Administrator
yasin38

Erkek

MesajKonu: Geri: ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye   ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye Icon_minitimeC.tesi 16 Ağus. - 22:40

yaw hepte uzun yazın ne yapıyım:D üşeniom okumaya:DD:
https://turquaz.yetkin-forum.com/
<<BERNA>>
Admine
Admine
<<BERNA>>

Kadın

MesajKonu: Geri: ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye   ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye Icon_minitimeC.tesi 16 Ağus. - 23:53

oku yasin oku okumaktan zarar gelmez
nevesta
Forumun Prensesi
Forumun Prensesi
nevesta

Kadın

MesajKonu: Geri: ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye   ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye Icon_minitimePtsi 18 Ağus. - 10:40

güselmiş hikaye
35_KT_738
Üye
Üye
35_KT_738

Erkek
Takma isim : KT

MesajKonu: Geri: ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye   ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye Icon_minitimeC.tesi 27 Eyl. - 9:47

emeiNe saqLıqq...
http://www.sirinyerarzumservis.tr.gg
htyCé
Moderatör
Moderatör
htyCé

Kadın
Takma isim : htyCéSu (:

MesajKonu: Geri: ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye   ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye Icon_minitimePtsi 29 Eyl. - 1:45

haRika ßi hikayé yha...
kronick_chatlack
Yeni Üye
Yeni Üye
kronick_chatlack

Kadın

MesajKonu: Geri: ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye   ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye Icon_minitimeSalı 30 Eyl. - 19:52

éMéqiNé SaqLıq

ilginç şaşırtıcı ve güzel bi hikaye
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-