Turquaz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turquaz

Kuruluş : 08.08.08 20.08

AnasayfabayramLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Istatistikler
Toplam 94 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Learned

Kullanıcılarımız toplam 9490 mesaj attılar bunda 1928 konu
En son konular
» Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
[u][b]Çocukluk Aşkı Ve Maganda Kurşunu[/b][/u] Icon_minitimeC.tesi 30 Tem. - 0:38 tarafından Misafir

» Obeptoppy
[u][b]Çocukluk Aşkı Ve Maganda Kurşunu[/b][/u] Icon_minitimeCuma 29 Tem. - 11:21 tarafından Misafir

» psikolojk durumunuz nedir?
[u][b]Çocukluk Aşkı Ve Maganda Kurşunu[/b][/u] Icon_minitimePaz 3 Ocak - 1:23 tarafından 3MO3

» Ayrılık ne kadar yakın?
[u][b]Çocukluk Aşkı Ve Maganda Kurşunu[/b][/u] Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:56 tarafından Learned

» Bir balodasın forumdan kimleri dansa kaldırırdın ?
[u][b]Çocukluk Aşkı Ve Maganda Kurşunu[/b][/u] Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:50 tarafından Learned

» SELAMMMM
[u][b]Çocukluk Aşkı Ve Maganda Kurşunu[/b][/u] Icon_minitimeSalı 10 Kas. - 8:20 tarafından Learned

» ~ UnutuLmuş muydum ?.
[u][b]Çocukluk Aşkı Ve Maganda Kurşunu[/b][/u] Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:33 tarafından KaRa MeLeK

» ademi bu forumdan kim soguttuysa kim sinrlendirdiyse o kişi ademi geri döndürsün
[u][b]Çocukluk Aşkı Ve Maganda Kurşunu[/b][/u] Icon_minitimeSalı 23 Ara. - 12:30 tarafından KaRa MeLeK

» Melekler Bile Aglarmıs Günün Birinde...
[u][b]Çocukluk Aşkı Ve Maganda Kurşunu[/b][/u] Icon_minitimeCuma 12 Ara. - 21:56 tarafından focusw7

[u][b]Çocukluk Aşkı Ve Maganda Kurşunu[/b][/u]

4 posters

bu hikaye gercek olabilirmi ?
Evet
[u][b]Çocukluk Aşkı Ve Maganda Kurşunu[/b][/u] Vote_lcap100%[u][b]Çocukluk Aşkı Ve Maganda Kurşunu[/b][/u] Vote_rcap
 100% [ 2 ]
Hayır
[u][b]Çocukluk Aşkı Ve Maganda Kurşunu[/b][/u] Vote_lcap0%[u][b]Çocukluk Aşkı Ve Maganda Kurşunu[/b][/u] Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 2

YazarMesaj
35_KT_738
Üye
Üye
35_KT_738

Erkek
Takma isim : KT

[u][b]Çocukluk Aşkı Ve Maganda Kurşunu[/b][/u] Empty
MesajKonu: [u][b]Çocukluk Aşkı Ve Maganda Kurşunu[/b][/u]   [u][b]Çocukluk Aşkı Ve Maganda Kurşunu[/b][/u] Icon_minitimeCuma 19 Eyl. - 8:21

26 yaşımdaydım.Askerden geleli 5 ay olmuştu.Artık çocukluk aşkım her şeyim Sümeyra ile evlenmem için karşımda hiçbir sebep yoktu.Olayın başına gelelim Sümeyra ile ilk tanıştığım zaman çok heyecanlıydım. O şimdiye kadar gördüğüm en güzel kızdı.Onu ilk gördüğümde 6. sınıftaydım o bizim okula nakil gelmişti.Sınıfta tek boş yer benim yanımdı ama o oturmak istemedi nedense çok soğuktu galiba yeni geldiği için yabancılık çekiyordu.Bende yanıma oturcağı için çok mutlu olmuştum.Sonra tanıştık ve koca şehirdeki ilk arkadaşı olmuştum bu olay beni gayet neşelendiriyordu. Sümeyra orta boylu sarışın yeşil gözlü dünyalar güzeli bir kızdı.
Sınıf arkadaşlarım çok şanslı olduğumu söylüyorlardı.Sümeyra'ya ilgi duyan bir çok erkek vardı bizim sınıfta ama ben aşıktım ona ilk görüşte aşık...
Sonraları ben Sümeyra'yla çok samimi oldum sürekli beraberlik ve onunda bana olan ilgisinin farkındaydım ne denebilir ki çok mutluyduk işte. Sümeyra'nın ailesi beni tanıyordu bizimkilerde Sümeyra'yı tanıyorlardı.Bizim hayallerimiz vardı Sümeyra'yla büyünce aynı üniversitede okuyacaktık.İkimizde edebiyat öğretmeni olacaktık.Ben askerliğimi yapıncada hemen evlenecektik.Ne güzel değil mi hayaler ama çocukluk hayalleri gerçek oldu neredeyse.Ortaokul bitmişti artık bizde ilişkimizde büyüyordu gün geçtikçe hatta kendi aramızda söz bile yapmıştık. Aynı liseye gitmemiz için ailemize adeta yalvarıyorduk aynı lisede aynı sınıfta yine yan yana olmak bu bizim için çok önemliydi ve oldu da çok uyumluyduk çok iyi anlaşıyor hiç tartışmıyorduk.Üniversitede Sümeyra kazandı ama ben kazanamadım hırs yaptım aşkıma kavuşmak için hep çalıştım ve öteki seneye bende üniversiteliydim artık.Aynı evde kalıyorduk.Bundan daha büyük bir mutluluk olamazdı bizim için üniversite ne çabuk geçmişti o güzel günler nasıl bitmişti hayret etmiştik doğrusu ben mezun olduktan hemen sonra askere gittim.Sümeyra'yı çok özlüyordum fırsat buldukça arıyordum onu resmini hergece yatarken öpüp öle yatıyordum işte benimkisi böyle bir hasretti.Askerlikte bitmişti sonunda Sümeyra'ma kavuşacaktım. 4 ay içinde evimizi her şeyimizi hazır etmiştik ve adet gereği Osman Babamdan Sümeyra'yı istedim. Artık evlenecektik çocukluk hayellerimiz tüm düşüncelerimiz gerçek oluyordu ben ne şanslı bir adamıyım diye düşünürken aslında birazda korkuyordum bu kadar kusursuzluk beni korkutuyordu.Nerden bilecektim böyle olacağını.Sümeyra hep kır düğünü isterdi bende hayatımın anlamını kırmadım kır düğünü yapacaktık.O bembeyaz gelinliğiyle sanki bir peri kızına benziyordu bende fena değildim. Sümeyra'nın baba tarafı Adanalıymış nerden bilirdim Adanalıların maganda olduğunu. Sümeyranın kuzenleri ateş etmeye başladı bende korktum ne oluyor diye gittim abi ne yapıyorsunuz demeye kalmadı.O peri kızı o güzeller güzeli o hayatımın anlamı yere düştü o bembeyaz gelinliği ufacık kalbinden cıkan kanla kıp kırmızı olmuştu.Koştum aşkıma ağlayarak.İsyan ederek bağırarak.Sarıldım öptüm ve ölmeden önceki bana son sözü
SENİ HEP SEVDİM BENİ UNUTMA... oldu.
[b]
http://www.sirinyerarzumservis.tr.gg
adem
Administrator
Administrator
adem

Erkek
Takma isim : sanque

MesajKonu: Geri: [u][b]Çocukluk Aşkı Ve Maganda Kurşunu[/b][/u]   [u][b]Çocukluk Aşkı Ve Maganda Kurşunu[/b][/u] Icon_minitimeCuma 19 Eyl. - 15:20

çook uzun okumadım:D
nevesta
Forumun Prensesi
Forumun Prensesi
nevesta

Kadın

MesajKonu: Geri: [u][b]Çocukluk Aşkı Ve Maganda Kurşunu[/b][/u]   [u][b]Çocukluk Aşkı Ve Maganda Kurşunu[/b][/u] Icon_minitimeC.tesi 20 Eyl. - 8:17

BENDEEE
ArseniQ
Moderatör
Moderatör
ArseniQ

Erkek
Takma isim : AhMeT

MesajKonu: Geri: [u][b]Çocukluk Aşkı Ve Maganda Kurşunu[/b][/u]   [u][b]Çocukluk Aşkı Ve Maganda Kurşunu[/b][/u] Icon_minitimeC.tesi 20 Eyl. - 10:33

Bende okumadm Very Happy emegine saqLık...
http://tr.netlog.com/JiLeTh
35_KT_738
Üye
Üye
35_KT_738

Erkek
Takma isim : KT

MesajKonu: Geri: [u][b]Çocukluk Aşkı Ve Maganda Kurşunu[/b][/u]   [u][b]Çocukluk Aşkı Ve Maganda Kurşunu[/b][/u] Icon_minitimeC.tesi 27 Eyl. - 9:32

arkadaslar ayıp ama tamam bende bir daha hikaye koyarsam 2 olsun
http://www.sirinyerarzumservis.tr.gg

[u][b]Çocukluk Aşkı Ve Maganda Kurşunu[/b][/u]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-